• تعمیر ساید بای ساید

    مرکز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

  • تعمیر ماشین لباسشویی

    مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

  • تعمیر ماکروویو ال جی

    مرکز تعمیرات ماکروویو ال جی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی | LG

 

 مرکز تعمیرات تخصصی ال جی مفتخر است با گردآوری تیمی متخصص از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران کشور اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ال جی شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی ، تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، تعمیرات مایکروفر ال جی و خدمات تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی نماید.

هنگامی که شما درخواست تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود را از طریق تماس تلفنی با شماره 02191001680 و یا فرم آنلاین درخواست سرویس ثبت می نمایید، متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن ، پس از هماهنگی با شما جهت رفع مشکل دستگاه به محل اعزام شده و اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما خواهند نمود.

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی ال جی در مرکز خدمات ال جی

 

مرکز تعمیرات تخصصی ال جی از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان ال جی عبارتند از:

3
+3

 

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید الجی دارای یک یا چند فیلتر آب جهت تصفیه آب میباشد که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. تعویض دیرتر از موعد فیلترآب یخچال ساید بای ساید الجی میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، ایجاد رسوب در قالب یخ ، خرابی شیربرقی و پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

 

تعویض موتور ساید بای ساید الجی

در ساید بای ساید های الجی از موتورهای مختلفی استفاده شده است. در مدل های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی با گاز r134 استفاده میشد که هم مصرف انرژی بالایی داشته و هم در حین کارکرد دارای صدای زیادی بود. در نسل جدید ساید بای سایدهای الجی از کمپرسورهای اینورتر خطی  با گاز R600 استفاده شده است که این گاز اشتعال زا میباشد وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد.  برای تعویض کمپرسور یخچال نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات ساید بای ساید الجی کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید.

 جهت اطلاع از هزینه تعویض کمپرسور ساید الجی کلیک کنید

 

تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی

فن کندانسور در یخچال ساید بای ساید الجی در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. خراب شدن فن باعث گرم شدن موتور دستگاه و آسیب دیدن کمپرسور میگردد. از نشانه های خرابی فن کندانسور صدای غیر عادی و جیر جیر از پشت دستگاه و همچنین داغ شدن بیش از حد کناره های درب دستگاه میباشد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید الجی کلیک کنید

 

فن فریزر یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید بای ساید الجی دارای یک فن در قسمت بالایی فریزر میباشد که این فن وظیقه انتقال سرما به طبقات بالایی فریزر و همچنین انتقال سرمای فریزر به یخچال از طریق داکت هوا را برعهده دارد. برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود و در صورت استفاده از قطعات غیر استاندارد سرمادهی مناسب و عملکرد صحیحی را نباید انتظار داشت. در مرکز تعمیرات ساید الجی موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه شما برایتان نصب خواهد شد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید الجی کلیک کنید

 

شارژگاز یخچال ساید بای ساید الجی

گاز یخچال میتواند به واسطه پوسیدگی لوله های داخلی یخچال و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله های بیرونی و سوراخ شدن لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن تمام مواد غذایی خواهد شد.  جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی ابتدا نیاز به نشت یابی و رفع ایراد محل نشت گاز میباشد و سپس باید اقدام به شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی نمود. همچنین ممکن است به دلیل کیپ شدن لوله مویی یخچال گاز نتواند به درستی در سیکل چرخش داشته باشد و اصطلاحا دستگاه دچار کیپی مدار گردد. که در این صورت نیاز به شستشوی سیکل و یا تعویض لوله مویی میباشد.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی یکی از مهمترین و اصلی ترین تعمیرات مربوط به یخچال ساید بای ساید الجی میباشد و باید در انجام این کار از تجهیزات پیشرفته و استاندارد استفاده نموده و این تعمیر را با دقت زیادی انجام داد. زیرا در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی با تماس با مرکز تعمیرات ساید الجی این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل یخچالتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

 جهت اطلاع از هزینه شارژ گاز یخچال ساید الجی کلیک کنید

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید الجی

یخساز ساید بای ساید الجی قابلیت تولید حدود 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارا میباشد. ممکن است یخسازی دستگاه به دلیل قطع بودن آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز و یا خرابی فن فریزر و افت سرما متوقف و یا کند گردد. در مرکز تعمیرات الجی جهت تعمیر یخساز ساید بای ساید الجی از قطعات فابریک برای هرمدل استفاده خواهد شد.

 

تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید الجی

شیربرقی یخچال ساید بای ساید الجی وظیفه رساندن آب به قسمت یخساز و قسمت آبسرد کن یخچال را برعهده دارد که به صورت الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه عمل میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز ساید بای ساید الجی درست عمل نکنند نیاز به تعویض شیربرقی یخچال ساید بای ساید الجی میباشد.

 

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید الجی

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستشوی یخچال خراب شود که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال ساید بای ساید الجی مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی یخچال ساید بای ساید الجی از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید الجی یکی از مهمترین قطعات دستگاه میباشد که وظیفه کنترل تمام قطعات را برعهده دارد ؛ لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ساید الجی با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید الجی نموده و در اجرای این تعمیر مهم از قطعات اورجینال و اصلی الجی استفاده خواهند شد.

 

سرویس سالیانه کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی

کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن احتمال جذب شدن گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. بنابراین کندانسور یخچال ساید الجی نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا باعث افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق گردد.

 

باز و بسته کردن درب ساید بای ساید الجی جهت جابه جایی

بهتر است در حین اسباب کشی و جابجایی برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال ساید بای ساید و راحت شدن حمل و نقل ، قبل از جابجایی درب های دستگاه را از قسمت لولا باز نمایید و مجددا در محل جدید درب ها را نصب نمایید.  

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام میدهند ولی به دلیل نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در بسیاری از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی داخل درب و شلنگ ها و رابط های یخساز و خرابی لولاها بعد از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها توسط باربری روبرو هستیم.

شما میتوانید یک روز قبل از جابجایی با تماس با مرکز تعمیرات ساید الجی جهت بازکردن درب های ساید بای ساید الجی خود درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت باز کردن و بستن درب های یخچال و نصب مجدد دستگاه ساید بای ساید الجی شما اقدام نمایند.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال ساید الجی برخورد کردید جهت تعمیر یخچال ساید الجی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ساید الجی شما اقدام گردد.

 

نمایندگی تعمیرات ساید الجی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات ال جی با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی ال جی شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی ال جی

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ال جی برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی ال جی فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید


محل اقامتتعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]