11
+9
2

تعمیرات مایکروفر الجی

مرکز تعمیرات مایکروویو و سولاردام ال جی با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر مایکروفر ال جی شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان تهران و البرز میباشد.

مرکز تعمیرات تخصصی مایکروفر و سولاردام ال جی

اگر برای تعمیرات ماکروویو ال جی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماکروفر ال جی در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02191001680 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس مایکروویو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر مایکروفر ال جی شما اقدام گردد.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات دستگاه مایکروفر خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز تعمیرات مایکروویو ال جی جهت تعمیر مایکروفر الجی

مرکز تعمیرات ال جی از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات الجی عبارتند از:

 _ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیر مایکروفر ال جی خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات الجی و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی الجی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_مرکز خدمات مشتریان الجی (ایران سرویس) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

 

 

تعمیر تخصصی ماکروفر ال جی :

امروزه استقبال مشتریان از محصولات ال جی مخصوصا ماکروویو الجی شرکت LG ماکروویو هایی با مدل های گوناگون تو لید و عرضه بازار کرده است ، ایران سرویس، مرکز تعمیرات ماکروویو الجی با ارایه سرویس تعمیرات مایکروویو الجی ( ماکروویو ال جی) در محل این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده تا بدون داشتن دغدغه ی جا به جایی ماکروویو به تعمیرگاه امکان برطرف نمودن عیوب ماکروویو و تعمیرات مایکروویو الجی ( ماکروویو ال جی) را داشته باشند، ماکروویو ال جی مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی به کارهای روزمره ما سرعت می دهد و هم‌ زمان کار چند دستگاه مثل فر و اجاق گاز را انجام می دهد، که در طی کار کرد سالهای متمادی ممکن است در روند انجام کار خود، دچار اختلال شود و مثل سابق کار نکند، در ادامه شما را با مشکلات ماکروویو ال جی  و همچنین تعمیرات ماکروویو الجی آشنا میکنیم تا بتوانید در صورت کوچک بودن مشکل به تعمیرات ماکروویو ال جی خود بپردازید و تعمیرات ال جی خود را انجام دهید.

متداول ترین مشکلات در تعمیرات مایکروویو ال جی (ماکروویو الجی)

هنگام تعمیرات ماکروویو ال جی تکرار‌ی ترین خرابی‌های ماکروفر ال جی خوب گرم نکردن یا گرم نکردن مواد غذایی می باشد که جهت تعمیرات ماکروویو الجی چندین راهکار دارد در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید چنین خرابی ماکروویو الجی خود را تعمیر کنید، پس دیگر نگران تعمیر ماکروفر ال جی نباشید، تکنسین‌های مجرب و متخصص ایران سرویس مرکز تعمیرات ماکروفر الجی ، تعمیرات را برای شما آسان کرده‌ است، در ابتدا با برنامه‌های ماکروویوتان آشنا شوید تا بتوانید به خوبی از برنامه‌های آن استفاده کنید.

_ آشنایی با برنامههای مایکروویو ال جی

مایکرو : (MICRO ) کاربرد این حالت جهت پختن و داغ کردن توسط امواج مایکروویو ال جی می باشد .

سرخ کن  (GRILL ) : این حالت برای برشته کردن یا پختن سطوح غذا می باشد .

کانوکشن (CONVECTION ) :  گرم کردن کوره دستگاه الجی.

پخت ترکیبی  (COMBINATION ) : ترکیب حالات مایکرو ، سرخ کن و کانوکشن .

یخ زدائی (DEFROST ) : جهت یخ زدائی غذاهای یخ زده در ماکروویو الجی .

بو زدائی خودکار : (EZ clean) از بین بردن بوی داخل ماکروویو ال جی.

 

برنامه‌های مایکروویو ال جی

 

1_ گرم نکردن غذا توسط ماکرو ویو الجی در تعمیرات  مایکروفر ال جی

اصلی ترین و مهمترین وظیفه ماکروفر ال جی گرم کردن غذا می باشد ، ولی اگر ماکروویو الجی به تعمیرات احتیاج داشته باشد ، ابتدا باید در شکل‌های مختلف به شرح زیر بررسی شود :

آیا مایکروفر الجی شما غذا را گرم نمی‌کند؟

مایکروفر ال جی با سرعت پایین و غیر یکنواخت غذا را می‌پزد؟

مایکروفر LG روشن می‌شود ولی عمل پخت را انجام نمی‌دهد؟

چرا مایکروفر ال جی غذا را گرم نمی‌کند؟

علت گرم نکردن غذا در مایکروفر ال جی چیست؟

مایکروویو الجی ( ماکروویو ال جی) برای گرم کردن به ولتاژ بالا نیاز دارد ، به همین علت در ساعات اوج مصرف به دلیل افت ولتاژ، ممکن است غذا به خوبی گرم نشود، در این صورت بهتر است زمان گرم کردن را بیشتر کنید، اما گاهی در همه ساعات غذا در مایکروویو الجی ( ماکروویو ال جی) دیر گرم خواهد شد در این صورت جهت تعمیر مایکروویو الجی باید موارد زیر را بررسی کرد :

1_ فضای داخلی مایکروویو ال جی کثیف شده است .

2_ حجم غذا اگر زیاد باشد در ماکروویو الجی ، تایم بیشتری جهت گرم شدن نیاز دارد .

3_ غذاهای آبدار  در ماکروویو ال جی با تایم کوتاه‌تر و غذا‌های چرب با تایم بیشتر گرم خواهند شد .

4_ جهت گرم کردن شیر و غذاهای چرب باید تایم ماکروویو ال جی که به نصفه رسید stop کنید و محتوای داخل را هم بزنید.

2- علت جرقه زدن ماکروفر ال جی (مایکروویو الجی)

در ادامه به شما کمک کرده این تا چطور یک ماکروویو ال جی که جرقه میزند را تعمیر کنید با ما همراه باشید:

_ تعمیرات ماکروویو ال جی جهت جرقه زدن در ماکروفر دارای چندین راهکار است فقط دقت داشته باشید که داخل دستگاه از ظروف فلزی یا ظروفی که دارای تزئینات آبکاری شده بوسیله فلزات هستند استفاده نشده باشد، همچنین لوازم جانبی مثل سه پایه‌های بلند و کوتاه نسبت به برنامه انتخابی، در مایکروویو ال جی  به درستی انتخاب شود.

_ حتما ستیل داخل و متعلقات ماکروویو الجی همیشه کاملا تمیز و بدون چربی باشند.

_ برای گرم کردن غذا در مایکروویو ال جی از ظروفی که لب پریدگی دارند استفاده نکنید.

_ متعلقات فلزی مایکروفر الجی را از دستگاه خارج کرده و یک لیوان آب داخل مایکروفر ال جی گذاشته و یکبار کلید start را انتخاب کنید، اگر جرقه نزد شما احتیاجی به تعمیرکار مایکروویو الجی نخواهید داشت.

_ گاهی جرقه براثر پریدگی لعاب سینی و یا آب شدن پین‌های زیر سه پایه و یا خط و خش افتادن روی درپوش بخار پز باشد و مواردی از این قبیل که در این صورت باید آن قطعه توسط تعمیر کار ماکروفر ال جی تعویض شود .

_ نباید متعلقات مایکروفر ال جی با سیم ظرفشویی و مواردی که ایجاد سایش یا خط و خش می‌کنند تمیز شود بهتر است مدتی در آب بگذارید و سپس متعلقات ماکروویو ال جی را بشوید تا تمیز شود، اگر بازهم جرقه زد، کافیست تعمیر ماکروفر ال جی را به تکنسین های متخصص ایران سرویس بسپارید تا در محل شما  تعمیرکار بفرستد و کار تعمیر ماکروفر ال جی را برایتان در اسرع وقت انجام دهد .

 

تعمیرات مایکروویو ال جی

 

3_ سینی مایکرو LG نمیچرخد

_ یکی از قسمت‌های اصلی ماکروویو الجی می‌تواند سینی مایکروویو باشد، گاهی مشکلات زیر در رابطه با سینی ماکروفر ال جی پیش می آید از قبیل:

_ نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی

_کند چرخیدن سینی مایکروویو ال جی

_ چرخیدن ماکروویو ال جی زمان خاموشی سینی

اگر ماکروفر ال جی شما یکی از مشکلات گفته شده را دارد ابتدا سینی و ریل وچرخ زیر سینی را کاملا تمیز کنید تا ذرات غذا و چربی باقی نماند سپس یک جسم سنگین مانند یک کاسه پیرکس همراه با آب روی سینی قرار دهید چنانچه با جسم سنگین سینی نمی‌چرخد ولی با جسم سبک می‌چرخد،ماکروویو ال جی شما احتیاج به تعمیر دارد و توسط تعمیر کار باید شفت ماکروفر ال جی شما تعویض شود. (شفت ماکروویو الجی قطعه‌ای که زیر سینی و مرکز سینی قرار دارد، این قطعه را به صورت عمود به بالا حرکت دهید، جدا می‌شود)، اگر سینی ماکروفر الجی شما اصلا نمیچرخد کافیست جهت تعمیر مایکروفر ال جی خود از تعمیرکار با تجربه الجی کمک بگیرید،نکته حائز اهمیت در رابطه با تعمیر ماکروویو الجی این است که با توجه به موارد محافظتی در نظر گرفته شده برای این دستگاه در صورتی که درب دستگاه باز باشد هیچ یک از قطعات دستگاه شامل سینی کف و .. نباید کار کند . در صورتیکه ماکروفر الجی خاموش بوده ولی سینی کف آن می‌چرخد، کار را به تعمیرکار ماکروویو ال جی بسپارید تا دستگاه ماکروفر ال جی شما به خوبی در محل تعمیر کند.

4_ علت صدا دادن مایکروویو ال جی

گاهی هنگام کار یا حتی زمانیکه ماکروفر الجی کار نمی‌کند صداهای غیرعادی به گوش اینکه چرا مایکروویو ال جی صدا میدهد می تواند دلایل متفاوت داشته باشد در ادامه چندین مورد را ذکر کرده این با ما همراه باشید:

_ سینی و ریل زیر سینی ماکروفر ال جی و شفت درست گذاشته نشده است.

_ ریل زیر سینی ماکروویو الجی تمیز نمی باشد.

_ اگر ظرف سنگین روی سینی مایکروفر ال جی  گذاشته شده باشد، صدای خارج شده از ماکروویو ال جی طبیعی می باشد و احتیاج به تعمیرات ندارد .

_ چون بدنه ماکروویو ال جی فلزی می باشد صدای ایجاد شده را بلندتر می‌کند مثل صدای فن ماکروفر الجی ، صدای چرخش سینیماکروویو الجی و تمامی قطعات داخل دستگاه مایکروویو ال جی

اگر بعد از اتمام کار از دستگاه صدای فن شنیده شود طبیعی است ، در این حالت سینی مایکروفر الجی نمی‌چرخد و درصفحه نمایش به غیر از ساعت یا عدد صفر سایر نشانگرها خاموش می شود. فن بعد از خنک کردن ماکروویو ال جی به طور اتومات خودش خاموش خواهد شد. اگر در برنامه مایکروفر ال جی صدای غیر عادی و بلند شنیده شود ولی در برنامه گریل صدای دستگاه عادی باشد نیاز به چک کردن دستگاه توسط تعمیرکار جهت تعمیر صدای بلند ماکروویو الجی می باشد.

5_لامپ مایکروویو ال جی روشن نمی شود

لامپی در داخل دستگاه قرار گذاشته شده که می توانیم مراحل پخت و وضیعت غذای داخل ماکروویو ال جی  را ببینیم، حال در این میان لامپ بسوزد و یا کار نکند ماکروویو ال جی  ما احتیاج به تعمیرات دارد البته ابتدا باید بدانیم که در این موارد چه کاری باید انجام دهیم.

_ تعمیر لامپ مایکروویو LG توسط تعمیرکار ماکروویو ال جی زمانی که لامپ مایکروویوLG  روشن نمی‌شود

_ معمولا هنگامیکه مایکروویو ال جی به برق وصل است و هیچ برنامه‌ای به دستگاه داده نشود در این حالت باید لامپ خاموش باشد و اگر درب باز شود لامپ ماکروفر ال جی روشن ‌شود در این صورت ماکروویو ال جی احتیاجی به تعمیرات و تعمیرکار ندارد.

_ اگر با باز کردن درب دستگاه» یا «در حین کار» لامپ روشن نشد، کار را به متخصصان ایران سرویس بسپارید تا به درست ترین حالت تعمیرات ماکروویو ال جی را برایتان انجام دهیم.

 

لامپ مایکروویو ال جی

 

نکاتی که باید در مایکروویو ال جی رعایت کنید

_ به دلیل وجود ترموستات، در صورتی که مایکروویو ال جی از حد مجاز بیشتر گرم شود خاموش می‌گردد، در صورتی که در زمان زیر 5 دقیقه خاموش شود نیاز به تعمیرات ماکروویو ال جی می‌باشد. البته به این شرط که خاموشی به علت استفاده مداوم نباشد .

_ اندازه فاصله های استاندارد ماکروویو ال جی از سقف 30 سانتی‌متر و از پشت 10 سانتی‌متر و از طرفین 15 سانتی‌متر باید باشد.

_ باید مایکروویو ال جی به سه راهی وصل شود زیرا اگر پریز استاندارد نباشد یا از داخل معیوب باشد امکان قطعی ماکروویو ال جی وجود دارد.

_ نباید چندین دستگاه پر مصرف همزمان روشن باشد و در ساعات اوج مصرف برق از ماکروویو ال جی استفاده نکنید .

_ نزدیک مایکروفر ال جی ، وسیله گرم کننده در حال کار نگذارید.

_ در بعضی از برنامه‌ها که تایم مایکروفر الجی به نصف برسد بوق می‌زند و متوقف می‌شود، که غذا باید برگردانده شود و یا هم بخورد، در صورت رعایت موارد فوق و خاموش شدن سریع دستگاه، به تعمیرکار ایران سرویس جهت تعمیرات ماکروفر ال جی اطلاع دهید تا دستگاهتان بررسی و تعمیر شود.

_ اگر ماکرو تازه نصب شده و استفاده اول یا دوم باشد و بو ماکروویو ال جی دارای بوی کم است که این بو در ماکروویو ال جی طبیعی می باشد. ولی اگر بوی سیم سوخته به همراه دود باشد، حتما نیاز به مراجعه تعمیر کار و تعمیرات ماکروویو ال جی دارد. اگر با باز کردن درب مایکروفر ال جی ، داخل دستگاه بوی غذا دهد باید دیواره‌های داخلی ماکروویو ال جی تمیز شود .

_ برای بهتر تمیز کردن داخل ماکروویو ال جی یک کاسه سرخالی آب داخل دستگاه قراردهید تا به مدت 10 دقیقه جوش بخورد. پس از اتمام کار با یک دستمال نخی نو ،که بو ندهد، داخل دستگاه را تمیز نمایید.

_ تخم مرغ را هیچ‌گاه نباید با پوست داخل ماکروویو ال جی بگذارید، مواد غذایی که دارای غشاء هستند ، مثل زرده تخم مرغ ، سیب زمینی ، میوه و ... ، قبل از پخته شدن باید با چنگال غشاء را سوراخ نمود، در صورت ترکیدن تخم مرغ داخل مایکروویو الجی می‌بایست تعمیرکاران ما، جهت تعمیرات به محل مراجعه کنند.

 

تعمیرات مایکروویو ال جی

 

توصیه های مهم تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروفر ال جی

اگر می خواهید ماکروویو ال جی شما دارای طول عمر زیادی باشد و به تعمیرات و تعمیرکار مایکروویو الجی احتیج پیدا نکنید حتما نکات مهمی که توسط تعمیرکار ماکروفر تشریح شده استرا مطالعه فرمائید:

1_ فقط از ظروفی استفاده کنرد که علامت مخصوص ماکروفرالجی را داشته باشند.

2_ از ظروف شیشه ای که برای استفاده در مایکروفر ال جی مناسب نیستند، استفاده نکنید.

3_ ظروفی که دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای هستند را نباید داخل مایکروویو ال جی قرار داد.

4_ ظروفی که هنگام گرم کردن غذا خیلی گرم می شوند مناسب ماکروویو ال جی نیستند زیرا در حال جذب انرژی می باشند پس از این ضروف هرگز داخل ماکروویو ال جی استفاده نکنید.

5_ جهت مانع از خشک شدن غذا ظروف را با درپوش داخل ماکروفر ال جی بگذارید.

6_ مواظب باشید منافذ خروجی گرمای مایکروویو پوشیده نشود، زیرا به دستگاه آسیبزده می شود.

7_ اگر غذا یا مایعی درون مایکروفر نباشد انرژی ماکروویو ال جی توسط چیزی جذب نمی شود و اشعهخارج شده در داخل مایکروویو الجی پخش می شود، این کار باعث می شود قطعات داخلی زیادی داغ شود و آسیب ببیند پس هیچ زمان ماکروویو ال جی را خالی روشن نکنید.

8_ آب را در کتری به جوش آورید و برای جوشیدن آب از ماکروویو ال جی استفاده نکنید. جوشاندن آب در مایکروویو بسیار خطر دارد.

9_ فضای داخلی مایکروفر ال جی باید به طور مرتب تمیز شود.

10_ تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفر  ال جی انرژی صادر شده را جذب می کند در حالی که دستگاه در حال کار کردن است و باعث سوختگی و سایر آسیب های ممکن به مایکروفرال جی می شود.

تعمیرات مایکروفر الجی در محل

در صورتی که ماکروفر الجی شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیرات مایکروفر را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات الجی تمام تعمیرات از قبیل تعویض لیزر ماکروفر الجی ، تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر الجی ، تعویض خازن مایکروویو الجی ، تعویض برد الکترونیکی ماکروفر الجی ، تعویض المنت ماکروفر الجی ، تعویض میکروسوییچ درب مایکروویو الجی ، تعویض موتور سینی گردان مایکروفر الجی ، تعویض دیود ماکروفر الجی و سایر تعمیرات مرتبط با مایکروفر الجی در منزل مشتری انجام میگردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های ماکروویو ال جی

  • ID
مایکروویو الجی، یکی از محصولات محبوب در دستگاه‌های خانگی است که برای گرم کردن، پخت و پز سریع و آسان غذاها استفاده می‌شود. با توجه به سهولت و سرعت ...

مایکروویو‌ها از جمله وسایل خانگی مهمی هستند که در آشپزخانه‌ها استفاده می‌شوند و به شما امکان پخت و گرم کردن غذاها را می‌دهند. الجی یکی از برندهای ...

تعمیرات مایکروفر ال جی در کرج

اگر برای تعمیر مایکروویو ال جی  در کرج خود به تعمیرکار نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی آماده خدمت به شما مشتریان گرامی هستند تا در ...

خدمات قابل ارائه برای مایکروویو الجی

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو الجی

برد الکترونیکی مایکروویو سولاردام الجی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی مایکروویو و یا بر ...

مهمترین خرابی های مایکروویو الجی

مایکروفرها و مایکروویوها امروزه به یکی از وسایل کاربردی در منازل و دفاتر تبدیل شده اند و افراد زیادی جهت پخت و پز و یا گرم کردن غذا از این دستگاه ها ...

 خرابی مایکروفر الجی

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروویو الجی به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • مایکروفر الجی روشن نمی شود
  • سینی ...
Load More

هزینه تعمیرات ماکروویو ال جی

  • ID
هزینه تعویض موتور سینی گردان مایکروویو ال جی

موتور کف مایکروویو سولاردام ال جی وظیفه چرخاندن سینی غذا را برعهده دارد تا تمام قسمت های مواد غذایی به طور یکنواخت گرم شود. موتور کف ماکروفر دارای ...

هزینه تعویض مگنترون مایکروویو ال جی

مگنترون یا همان لیزر ماکروفر ال جی اصلی ترین قطعه مایکروفر میباشد که وظیفه آن تولید اشعه و به تبع آن گرم کردن مواد غذایی را انجام میدهد. هزینه تعویض ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]