• تعمیر ساید بای ساید

    مرکز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

  • تعمیر ماشین لباسشویی

    مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

  • تعمیر ماکروویو ال جی

    مرکز تعمیرات ماکروویو ال جی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی | LG

 

 مرکز تعمیرات تخصصی ال جی مفتخر است با گردآوری تیمی متخصص از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران کشور اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ال جی شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی ، تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، تعمیرات مایکروفر ال جی و خدمات تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی نماید.

هنگامی که شما درخواست تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود را از طریق تماس تلفنی با شماره 02191001680 و یا فرم آنلاین درخواست سرویس ثبت می نمایید، متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن ، پس از هماهنگی با شما جهت رفع مشکل دستگاه به محل اعزام شده و اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما خواهند نمود.

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی ال جی در مرکز خدمات ال جی

 

مرکز تعمیرات تخصصی ال جی از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان ال جی عبارتند از:

1
+1

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی الجی مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی الجی حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی الجی یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات الجی با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال الجی استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی الجی

 موتور ماشین لباسشویی الجی یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی الجی ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی الجی ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی الجی و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات الجی این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال الجی موتور ماشین لباسشویی الجی شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی الجی نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی الجی

در داخل دیگ ماشین لباسشویی الجی دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی استفاده نادرست و ریختن بار بیش از اندازه داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی الجی نیاز به باز کردن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل لباسشویی میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی الجی مخزن داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرعادی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب دیدن سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خراب شدن بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی ،  مرکز تعمیرات الجی  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی الجی شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی الجی کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی الجی

شیربرقی ماشین لباسشویی الجی وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی الجی را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی الجی میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی الجی

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی الجی وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی الجی را برعهده دارد. در صورت خراب شدن هیدروستات لباسشویی الجی دستگاه آب را قطع نمیکند  و داخل مخزن پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی وظیفه تخلیه آب درون ماشین لباسشویی الجی را بر عهده دارد. در صورت خراب شدن پمپ تخلیه لباسشویی الجی آب داخل ماشین لباسشویی باقی میماند و لباسشویی ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند دکمه و سنجاق و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی از تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی الجی دارای دو یا سه کمک فنر در پایین و دو کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میشود. برای تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی الجی نیاز به باز شدن سینی جلوی لباسشویی توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی الجی شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب دیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی الجی گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی الجی از تعمیرکاران مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی انواع مختلفی دارد و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند. گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس هنگام بستن درب ماشین لباسشویی الجی میتواند در هنگام چرخش مخزن باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی الجی میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض لاستیک ماشین لباسشویی الجی کلیک کنید

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی الجی

 

المنت ماشین لباسشویی الجی وظیفه گرم نمودن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی الجی میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی الجی گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی الجی

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی الجی وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی الجی را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خراب شدن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی الجی دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی الجی انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی الجی میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی الجی خود از متخصصان مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی الجی نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی الجی میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی الجی میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی الجی میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الجی از متخصصان مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

هرگاه با یکی از مشکلات معمول لباسشویی الجی برخورد کردید جهت تعمیر لباسشویی الجی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی الجی شما اقدام گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات ال جی با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی ال جی شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی ال جی

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ال جی برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی ال جی فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید


محل اقامتتعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام :tamiirchii@  

 واتساپ :     Alorepair@ 

 ایمیل :  [email protected]