مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در استان آذربایجان شرقی برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات الجی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی الجی شما در هر نقطه تبریز و اطراف تبریز  به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  04191011680 تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ظرفشویی الجی در آذربایجان شرقی

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی الجی

 

- ماشین ظرفشویی الجی، ظرف‌ها را تمیز نمی شوید 
- مشکل کدر و مات شدن ظروف در کابین ماشین ظرفشویی الجی
- مشکل صدای زیاد ماشین ظرفشویی الجی
- مشکل نشتی آب در ماشین ظرفشویی الجی
- عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی الجی
- بیش از حد طول کشیدن زمان شستشو
- بوی بد در ماشین ماشین ظرفشویی الجی

 

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی ال جی در هر نقطه تبریز برطرف شود. فقط کافیست با شماره 04191011680 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما اقدام گردد.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

مرکز خدمات الجی در آذربایجان شرقی چه مناطقی را پوشش می دهد؟

در زیر لیست مناطقی که تحت پوشش مرکز خدمات الجی در آذربایجان شرقی هستند خدمت شما ارائه شده است. شما می‌توانید در هروقت از روز و یا هفته با مرکز خدمات الجی به شماره 91011680-041

تماس بگیرید و درخواست خود را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی الجی اعلام کنید تا کارشناسان ما جهت رفع مشکل شما در سریع ترین زمان ممکن اقدام نمایند


تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در تبریز
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در مراغه
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در مرند
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در اهر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در میانه
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در بناب
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در اسکو
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در ایلخچی
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در باسمنج
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در ممقان
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در گوگان
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در هریس
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در یامچی
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در صوفیان
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در کلیبر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در جلفاسهند
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در سراب
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در آذرشهر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در هادیشهر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در عجب‌شیر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در سردرود
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در ملکان
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در شبستر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در خسروشاه
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در بستان‌آباد
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در هشترود
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در ولیعصر
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در زعفرانیه
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در آبرسان
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در باغمیشه
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در عباسی
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در ایل گلی
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در میرداماد
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در دوه چی
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در یاخچیان
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در مرزداران
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در میدان ساعت
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در نصف راه
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در شهناز
تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در طالقانی

 همچنین شما می توانید درخواست خود را از قسمت ثبت درخواست، ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و نسبت به رفع مشکل ماشین ظرفشویی الجی شما اقدام نمایند.

 

زمان تعمیر ماشین ظرفشویی الجی چقدر است؟

یکی از مسائلی که مشتریان عزیز هنگام تماس با مرکز خدمات الجی می‌پرسند این است که تعمیر ماشین ظرفشویی الجی چه مدت‌زمان می‌برد؟ ازآنجاکه این دستگاه یکی از دستگاه‌هایی است که نقش مهم و پررنگی را در زندگی معمول مشتریان ایفا می‌کند، به‌منظور پاسخگویی به نگرانی و سؤال شما، این موضوع را در این قسمت از زبان تکنسین‌هایمان مورد بررسی قرار می‌دهیم:

پس از ارسال درخواست تکنسین شما، تکنسین در کمتر از یک ساعت به منزل شما می‌آید و ماشین ظرفشویی الجی شما را به‌ سرعت بررسی و رفع مشکل می‌کند. البته به‌خاطر داشته باشید که زمان تعمیر بستگی به مشکل دستگاه شما دارد، اما به‌صورت میانگین می‌توان تا حداکثر 3 ساعت را بیان کرد.

 

اقدامات مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی جهت تعمیر ظرفشویی الجی

مرکز تعمیرات الجی از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات الجی عبارتند از:

 

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی ماشین ظرفشویی الجی خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات الجی و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی الجی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات مشتریان الجی (ایران سرویس) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در محل

در صورتی که ماشین ظرفشویی الجی شما دچار هرگونه خرابی باشد تکنسین های ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ظرفشویی الجی تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین ظرفشویی الجی ، تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی الجی ، تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی الجی ، تعویض شلنگ تخلیه ظرفشویی الجی ، تعویض المنت ماشین ظرفشویی الجی ، تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الجی ، تعمیر کابین ماشین ظرفشویی الجی ، تعویض جاپودری ماشین ظرفشویی الجی و سایر تعمیرات مرتبط با ماشین ظرفشویی الجی در منزل مشتری انجام میگردد.

 

 

چرا مرکز خدمات الجی را به‌ عنوان برترین مرکز خدمات ماشین ظرفشویی الجی درآذربایجان شرقی انتخاب کنیم؟

 • دارای پشتیبانی 24 ساعته؛
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)؛
 • کادری دوره‌ دیده و تحصیل‌کرده در زمینه‌ی برند ماشین ظرفشویی شما؛
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه شما؛
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه؛
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم‌خانگی؛
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده؛
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده؛
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده؛
 • حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت آداب مشتری‌مداری؛
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا؛
 • تعمیر لوازم خانگی در منزل شما فقط با یک تماس 91011680-041

  انجام سرویس های دوره ای و تعمیرات در محل شما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرات لوازم خانگی در آذربایجان شرقی

 • ID
تعمیر جاروبرقی الجی

 مرکز تعميرات جاروبرقی الجی دربردارنده تمامی خدمات تعمير جاروبرقی و نیز تعويض برد الکترونیکی است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگی ذکر شده ...

صداهایی که از یخچال ال جی به گوش می رسد معمولا به دلیل خراب شدن یکی از اجزای تشکیل دهنده ی آن می باشد و در اکثر مواقع به سهولت حل می شود. افرادی که ...

نمایندگی تعمیرات مایکروویو الجی تبریز

در ادامه مطلب شما با ده مورد از خرابی ها و ایرادات رایج مایکروویو الجی آشنا می شوید...

تعمیر مایکروویو الجی در آذربایجان شرقی

 

مرکز تعمیرات مایکروفر سولاردام الجی در آذربایجان شرقی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر ظرفشویی الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر لباسشویی الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر یخچال و ساید الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

تعمیر تلویزیون الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات تلویزیون الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]