مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در  گلستان برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی  خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات الجی  می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی الجی  شما در هر نقطه گلستان به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  01791011680  تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در گلستان

تعمیر ماشین ظرفشویی

 ماشین ظرفشویی ها امروزه به یک وسیله ثابت در هر خانه ای تبدیل شده است. مخصوصا زمانی که یک مهمانی داشته باشید و در آخر مهمانی انبوهی از ظروف کثیف را داشته باشید، ماشین ظرفشویی یک کمک دهنده بسیار خوب است.

شما هر لوازم خانگی ای که در خانه داشته باشید، نیاز است که نکاتی را در استفاده از آن رعایت کنید که عمر آن را افزایش دهید.

رعایت نکات استفاده از ماشین ظرفشویی نیاز شما را از تعمیر آن کمتر می کند. اگر بعد از مدت ها استفاده، نیاز به تعمیر ظرفشویی پیدا کردید، مهم است که تعمیر ماشین ظرفشویی توسط یک شخص متخصص و مورد اعتماد انجام گیرد.

نصب ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی انواع مختلفی دارد. سه نوع ایستاده، رومیزی و توکار انواع آن می باشد که نصب آنها نیز متفاوت می باشد.

ماشین ظرفشویی ایستاده: این ماشین ظرفشویی ارتفاع بیشتری نسبت به مدل های دیگه دارد به همین دلیل در جایگاه هایی که در کابینت ها قرار داده شد، جای نمی گیرد. عمدتا این ظرفشویی ها را در کنار کابینت ها قرار می دهند.

ماشین ظرفشویی رومیزی: راحت ترین نصب، نصب این نوع می باشد. این ظرفشویی ها روی میز یا کابینت ها قرار می گیرد و نیازی به نصب خاصی ندارد. شما می توانید بعد از اتمام کار حتی آن را از آشپزخانه خارج کنید.

ماشین ظرفشویی توکار: برای نصب ظرفشویی توکار یک مکانی در کابینت ها مشخص شده است که شما باید آن را در این مکان نصب کنید. عمدتا در بین کابینت ها، در زیر سینک ظرفشویی و یا داخل کابینت ها قرار می گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در گلستان

پر تکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع ماشین ظرفشویی ال جی

در این مقاله سعی بر این داریم تا پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را بیان کنیم تا در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد آن را بدانید و راه حل برطرف کردن آن را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است ادامه مطالب را مطالعه کنید.

- آشنایی با برنامه های ماشین ظرفشویی ال جی

قبل از هر چیز بهتر است به طور کلی با برنامه‌های ماشین ظرفشویی ال جی آشنا شوید.

Quick & Dry  :  شستشوی سریع به همراه خشک کن

Quick  :  شستشوی سریع

Eco  :  شستشوی اقتصادی و مقرون به صرفه

Auto  :  شستشوی اتوماتیک با توجه به میزان کثیفی ظروف

Care  :  شستشوی با بخار برای ظروف حساس

Dual Spray  :  شستشوی دوگانه جهت شستشوی متفاوت در طبقات

Power  :  شستشوی قدرتمند با بخار

Rinse  :  انتخاب حالات آبکشی

Child Lock  :  قفل کودک

Spray  :  انتخاب قدرت اسپری آب

Half Load  :  انتخاب تک یا دو طبقه برای شستشو

Delay Start  : دکمه انتخاب زمان تاخیر در شستشو

ایراد های ماشین ظرفشویی ال جی

عدم آبگیری ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی یعنی اختلال در عملیات شستشوی دستگاه و شروع نشدن فرآیند شسشتو. عدم آبگیری دستگاه می تواند بخاطر خرابی قفل درب، خرابی برد فرمان، باز بودن درب دستگاه، خرابی شیر ورودی آب، خرابی شیر برقی دستگاه، انسداد یا پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب، خرابی سویچ شناور، خرابی تایمر، خرابی برد و. . . اتفاق افتاده باشد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

روشن نشدن دستگاه می تواند بخاطر خرابی پریز برق، دو شاخه برق دستگاه، خرابی کابل برق دستگاه، خرابی فیوز و مدار های دستگاه و. . . اتفاق افتاده باشد. در نتیجه لازم است تا با استفاده از فازمتر از از وجود جریان برق در آن ها مطمئن شوید. همچنین پریدن فیوز برق، خرابی قفل درب، خرابی میکروسویچ درب، خرابی تایمر، بسته نشدن کامل درب دستگاه، خرابی برد دستگاه نیز می توانند باعث ایجاد چنین مشکلی شوند. بهتر است که دستگاه توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بررسی شود.

نشت آب ماشین ظرفشویی

نشت آب می تواند بخاطر یک دلیل ساده مثل سالم نبودن لاستیک دور درب، انسداد یا پارگی شلنگ تخلیه یا شلنگ ورودی آب، اتفاق افتاده باشد. همچنین این مشکل می تواند به واسطه ی خرابی پمپ تخلیه، شل بودن اتصالات پمپ، انسداد پمپ تخلیه، خرابی آکوا استاپ و. . . نیز اتفاق افتاده باشد. همچنین اگر اتصالات شیر ورودی آب به درستی وصل نشده باشند، می تواند باعث نشت آب شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در گلستان

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

اگر دستگاه شما، پس از عملیات شستشو، ظروف را به طور کامل خشک نمی کند، احتمالا مشکل از هیتر یا المنت گرمایی، ترموستات، یا خرابی کلاهک شستشو می باشد. هیتر در زیر لگن قرار دارد. ترموستات نیز دمای مشخص جهت خشک کردن ظروف را تعیین می کند و اگر خراب باشد، ظروف خشک نمی شوند. در این صورت لازم است تا ترموستات و یا هیتر تعویض شوند. همچنین اگر علاوه بر خشک نشدن ظروف، بعد از تمام شدن کار دستگاه، و با باز کردن درب دستگاه، آب جاری می شود، احتمالا پمپ تخلیه نیز مسدود و یا خراب شده است. پمپ تخلیه می تواند به واسطه ی تکه های غذا و. . . مسدود شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی

رایج ترین تعمیراتی که برای مشکلاتی که برای ظرفشویی ها به وجود می آید انجام می گیرد، شامل موارد زیر می شود:

 • تعمیر قفل درب
 • تعویض ترموستات
 • تعمیر موتور ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 • تعویض شیر برقی، شلنگ تخلیه، پمپ تخلیه، واشر درب و ….
 • تعمیر یا تعویض المنت
 • و….

  تعویض درب قفل ماشین ظرفشویی ال جی

  جهت تعویض درب قفل ماشین ظرفشویی ال جی می بایست مراحل ذکر شده در بخش های اتی توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی  بر روی دستگاه پیاده گردد: در آوردن پنل جلوی درب، جدا کردن کابل‌های پنل، تعویض قفل درب، قرار دادن سیم‌ها سرجایشان و بستن پنل کنترل، برداشتن پنل بالایی، در آوردن گیره، جایگزین کردن گیره درب. تمامی این موارد می بایست توسط کارشناسان تعمیر ظرفشویی ال جی  انجام شود و دارندگان دستگاه در صورت نداشتن مهارت و دانش تخصصی این کار، از انجام آن خودداری نمایند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]