تعمیرات لوازم خانگی ال جی از جمله تلویزیون ال جی جز آن دسته از مهارت های است که به متخصص نیاز دارد. برای پیدا کردن متخصص تعمیرات تلویزیون ال جی باید دقت زیادی به خرج دهید، چرا که افراد زیادی هستند که دست به کار زده اما مهارت بالایی ندارند.

مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی  با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن بیش از 100 متخصص در نقاط مختلف تهران و البرز این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی را در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. تعمیرات تلویزیون ال جی ما دارای 90 روز ضمانت است و چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز ناراحتی داشت، هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی به مشتری باز گزدانده میشود.

اکنون شما می توانید برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی

 

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی 

می توان گفت از مهم ترین عواملی که روی هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی تاثیر گذار است تعداد قطعاتی است که برای برطرف کردن مشکلات تلویزیون ال جی ال جی شما مورد نیاز تعمیرکاران قرار میگیرد. هرچه تلویزیون ال جی شما به تعویض قطعات بیشتری نیاز داشته باشد ، باعث بالا رفتن حجم کار متخصصان می شود و نیاز به عیب یابی دقیق تری از سمت متخصصان ماهر و کاربلد ما دارد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات هر یک از برندهای تلویزیون ال جی با هم متفاوت است.

اگر تلویزیون ال جی شما نیاز به تعمیر دارد، باید هرچه سریعتر دست به کار شوید و کار تعمیر تلویزیون ال جی را به تعویق نیاندازید. زیرا در این صورت به جای تعمیر تلویزیون ال جی مجبور به تعویض آن می شوید.

 

خدماتی که توسط تعمیرکاران ما انجام میگیرد:

 • تعمیر پنل تلویزیون ال جی
 • تعمیر صفحه تلویزیون ال جی
 • تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون ال جی
 • تعویض مادربرد
 • تعمیر مبدل تلویزیون ال جی
 • تعویض لامپ تلویزیون ال جی
 • تعمیر نور پس زمینه
 • تعمیر منبع برق
 • تعمیر برد مدار و پورت HDMi
 • تعمیر خازن تلویزیون ال جی
 • تعمیر فیوز

 هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی

 

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون ال جی

هزینه تعمیر صفه تلویزیون ال جی می تواند به صورت قابل توجهی بیشتر از هزینه خرید تلویزیون ال جی باشد. تعمیر صفحه تلویزیون ال جی توسط شرکت ما پیشنهاد نمی شود.

اگر تلویزیون ال جی تحت گارانتی سازنده باشد؛ سازنده ممکن استصفحه تلویزیون ال جی شما را تعویض نماید.

 

 

هزینه تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون ال جی

تعمیرات صفحه ترک خورده تلویزیون ال جی توسط تیم متخصص ما انجام می شود اما شامل گارانتی 90 روزه تعمیرات تلویزیون ال جی نمیشود. در واقع میتوان گفت هزینه تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون ال جی همانند هزینه تعمیر صفحه تلویزیون ال جی، بیشتر از خرید تلویزیون ال جیی جدید است. و توسط مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی ما پیشنهاد نمی شود.

 

هزینه تعمیر مبدل تلویزیون ال جی

عملکرد برد مبدل در تلویزیون ال جی شامل روشن شدن نور پس زمینه صفحه است. اگر برد مبدل بد کار کند، در این صورت تلویزیون ال جی شما روشن می شود، صدا دارد اما تلویزیون ال جی شما تصویری ندارد.

پیشنهاد مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی به شما این است که به جای تعمیر مبدل، این قطعه را تعویض کنید.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصان ما در میان بگذارید.

 

هزینه تعویض لامپ تلویزیون ال جی

اگر تلویزیون ال جی شما روشن شده و تصویر ندارد اما صدا دارد، ممکن است به دلیل سوخت لامپ تلویزیون ال جی باشد. در این مورد تعویض لامپ باعض رفع این مشکل می شود.

 

هزینه تعمیر نور پس زمینه

نقص نور پس زمینه در تلویزیون ال جی ممکن است به دلیل نقص مبدل برق، که برق نور پس زمینه را ایجاد می کند باشد. در مواردی نادر قطعات لامپ دچار مشکل می شوند.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما درخواست ارسال متخصص به محل نمایید.

 

هزینه تعمیر برد مدار و پورت HDMi

در برخی موارد برد مدار ورودی که به پورت HDMi وصل است ممکن است آسیب دیده باشد و باید تعویض شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تعمیر برد مدار و پورت HDMi می توانید با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس گرفته و مشکل خود را به کارشناسان بازگو نمایید.

 هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی

هزینه تعمیر خازن تلویزیون ال جی

خازن های تلویزیون ال جیی از دریافت برق بسیار زیاد، فیلتر سیگنال ها و تغییر ساده کانال ها حفاظت می کنند.

در صورتی که تلویزیون ال جی شما با مشکلی رو به رو ش، به منظور انجام تعمیرات، شما می توانید با ما تماس گرفته و از هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران و کرج مطلع شوید.

 

 

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرات تلویزیون ال جی

 • ID
تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال جی

اصلی ترین و گران قیمت ترین بخش تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی پنل و یا همان صفحه نمایش آن است که ارزش آن برابر ارزش یک تلویزیون ال جی است.

آیا در ...

هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات لوازم خانگی ال جی از جمله تلویزیون ال جی جز آن دسته از مهارت های است که به متخصص نیاز دارد. برای پیدا کردن متخصص تعمیرات تلویزیون ال جی باید ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]