2
+2

یخچال فریزر الجی خنک نمیکند.

ممکن است یخچال فریزر شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شود و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این قسمت ها میتواند به دلیل وجود برفک داخل اواپراتور ، نشتی گاز ، سوختن کمپرسور ، خراب شدن فن ، گرفتگی لوله دیفراست ، خرابی دمپر هوا ، خرابی سوییچ بین درب ، خرابی سنسور یا ترموفیوز یا مواردی از این قبیل باشد که نیاز به بررسی توسط تعمیرکار متخصص مرکز تعمیرات الجی میباشد.

  

صدای غیرطبیعی یخچال فریزر الجی

صدای غیرطبیعی یخچال فریزر میتواند مربوط به خرابی فن یا خرابی کمپرسور و یا تراز نبودن دستگاه باشد. اگر با تکان دادن بدنه دستگاه صدای غیرعادی یخچال قطع شود احتمالا دستگاه شما تراز نیست و لرزش لوله های متصل به موتور یخچال الجی باعث بروز صدا میگردد.

 

یخچال فریزر الجی یکسره کار میکند .(دستگاه اتومات نمیکند)

در صورتی که یخچال فریزر الجی شما یکسره کار میکند ممکن است به دلیل نشتی گاز این حالت رخ بدهد که به تبع آن سرمای دستگاه نیز از بین خواهد رفت. علت دیگر یکسره کارکردن یخچال خرابی ترموستات یا سنسورهاست که به موجب این خرابی تمام مواد غذایی داخل یخچال منجمد خواهند شد.

 

لاستیک دور درب یخچال الجی خراب شده است .

خرابی لاستیک دور درب یخچال باعث هدر رفتن سرمای داخل یخچال و کاهش طول عمر موتور یخچال الجی میشود و همچنین باعث افزایش مصرف برق میگردد.

 

داخل یخچال فریزر الجی بوی بد میدهد.

علت بوی بد داخل یخچال فریزر الجی ، ممکن است مربوط به خرابی ذغال بوگیر داخل یخچال فریزر الجی باشد. همچنین وجود مواد غذایی دارای بوی زیاد مثل ترشیجات ، یا قرار دادن مواد غذایی به مدت طولانی در یخچال فریزر میتواند باعث ایجاد بوی بد شود. جهت رفع بوی بد یخچال فریزر الجی بدنه داخلی دستگاه را با محلول جوش شیرین و وانیل شستشو دهید و چند قطعه ذغال کبابی داخل یخچال قرار بدهید تا بوی بد رفع گردد.

 

فن کندانسور یخچال کار نمیکند .

در صورتی که فن کندانسور (فن کنار موتور یخچال) کار نکند میتواند موجب آسیب دیدن کمپرسور یخچال الجی شود. از نشانه های خرابی فن کندانسور یخچال صدای غیرطبیعی از پشت دستگاه و داغ شدن بیش از حد کنار درب یخچال میباشد.

 

یخچال فریزر الجی روشن نمیشود .

در صورت روشن نشدن یخچال فریزر الجی پریز برق و دوشاخه یخچال را بررسی نمایید . ممکن است به دلیل خرابی برد اصلی یخچال فریزر الجی دستگاه روشن نشود.

 

موتور یخچال فریزر الجی کار نمیکند .

موتور یخچال فریزر الجی برای چند ثانیه روشن شده و مجددا قطع میشود. احتمالا کمپرسور (موتور ) یخچال فریزر الجی سوخته است. ممکن است رله اورلود دستگاه نیز خراب شده باشد.

 

مواد داخل یخچال الجی یخ میزند

علت یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال الجی میتواند مربوط به خرابی دمپر هوای مابین یخچال و فریزر باشد. همچنین خرابی برد اصلی دستگاه نیز میتواند باعث بروز چنین ایرادی بگردد.

 

برد الکترونیکی یخچال فریزر الجی خراب شده است .

برد الکترونیکی دستگاه که نقش اساسی در عملکرد دستگاه دارد و همچون مغز انسان عمل میکند ، ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شود که در این صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال الجی میباشد.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال الجی برخورد کردید جهت تعمیر یخچال الجی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال الجی شما اقدام گردد.

تعمیرات یخچال فریزر الجی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال فریزر ال جی

  • ID

یخچال فریزر ال جی یکی از لوازم خانگی حیاتی است که در هر خانه استفاده می‌شود. این دستگاه نه تنها به ما این امکان را می‌دهد که مواد غذایی را در دمای ...

یخچال فریزرها از جمله تجهیزات مهم در هر خانه هستند که برای نگهداری مواد غذایی و ایجاد یخ در بخش فریزر استفاده می‌شوند. اما همانند سایر دستگاه‌های ...
تعمیرات یخچال فریزر الجی

 تعویض موتور یخچال الجی

در یخچال های الجی از موتورهای مختلفی استفاده شده است. در مدل های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی با گاز r134 استفاده میشد که ...

مهمترین خرابی های یخچال  الجی

یخچال فریزر الجی خنک نمیکند.

ممکن است یخچال فریزر شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شود و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این قسمت ها ...

خرابی های یخچال الجی

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر الجی به وجود آید مختلف می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  •  موتور یا کمپرسور یخچال فریزر ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال فریزر ال جی

  • ID
هزینه شارژ گاز یخچال الجی

شارژ گاز یخچال فریزر ال جی بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز یخچال شما با یک شارژ گاز ساده رفع گردد ...

هزینه تعویض فن یخچال الجی

یخچال فریزر الجی دارای 2 عدد فن میباشد که یک فن داخل فریزر قرار گرفته که وظیفه پخش سرما را برعهده دارد و فن دیگر در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه آن ...

هزینه تعویض موتور یخچال ال جی

در یخچال فریزرهای ال جی از موتورهایی با گاز R600 استفاده شده است که این گاز اشتعال زا میباشد وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]