1
+1

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی الجی مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی الجی حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی الجی یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات الجی با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال الجی استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی الجی

 موتور ماشین لباسشویی الجی یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی الجی ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی الجی ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی الجی و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات الجی این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال الجی موتور ماشین لباسشویی الجی شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی الجی نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی الجی

در داخل دیگ ماشین لباسشویی الجی دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی استفاده نادرست و ریختن بار بیش از اندازه داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی الجی نیاز به باز کردن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل لباسشویی میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی الجی مخزن داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرعادی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب دیدن سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خراب شدن بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی ،  مرکز تعمیرات الجی  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی الجی شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی الجی کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی الجی

شیربرقی ماشین لباسشویی الجی وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی الجی را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی الجی میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی الجی

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی الجی وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی الجی را برعهده دارد. در صورت خراب شدن هیدروستات لباسشویی الجی دستگاه آب را قطع نمیکند  و داخل مخزن پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی وظیفه تخلیه آب درون ماشین لباسشویی الجی را بر عهده دارد. در صورت خراب شدن پمپ تخلیه لباسشویی الجی آب داخل ماشین لباسشویی باقی میماند و لباسشویی ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند دکمه و سنجاق و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی از تکنسین های حرفه ای مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی الجی دارای دو یا سه کمک فنر در پایین و دو کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میشود. برای تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی الجی نیاز به باز شدن سینی جلوی لباسشویی توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی الجی شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب دیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی الجی گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی الجی از تعمیرکاران مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی انواع مختلفی دارد و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند. گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس هنگام بستن درب ماشین لباسشویی الجی میتواند در هنگام چرخش مخزن باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی الجی میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض لاستیک ماشین لباسشویی الجی کلیک کنید

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی الجی

 

المنت ماشین لباسشویی الجی وظیفه گرم نمودن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی الجی میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی الجی گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی الجی

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی الجی وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی الجی را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خراب شدن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی الجی دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی الجی انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی الجی میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی الجی خود از متخصصان مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی الجی نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی الجی میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی الجی میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی الجی میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی الجی از متخصصان مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید.

 

هرگاه با یکی از مشکلات معمول لباسشویی الجی برخورد کردید جهت تعمیر لباسشویی الجی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی الجی شما اقدام گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی ال جی

  • ID

ال جی (LG) یکی از برندهای معروف در زمینه لباسشویی است که محصولات با کیفیت و مدرنی را ارائه می‌دهد. اما همانند بسیاری از ماشین‌های لباسشویی دیگر، ...

بوی نامطبوع لباس‌ها بعد از شستن با دستگاه لباسشویی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن روبه‌رو هستند. پس از گذراندن لباس‌ها از فرآیند شستشو، ...

لباسشویی‌ها به عنوان یکی از ابزارهای ضروری در خانه، نقش مهمی در نگهداری و شستشوی لباس‌های ما بازی می‌کنند. ال جی یکی از معروف‌ترین برندهای لباسشویی ...

ماشین لباسشویی ال‌جی یکی از محصولات پرفروش و محبوب در بازار است. با این حال، همانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری، ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر ...

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج

تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در کرج

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی الجی خود در کرج به تعمیر نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال ...

تعمیرات لباسشویی الجی

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر ...

Load More

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

  • ID
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وظیفه تخلیه آب در پایان هر مرحله از شستشو را برعهده دارد. گیر کردن اشیاء خارجی مثل گیره و سکه موجب خراب شدن پمپ تخلیه ماشین ...

 لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی

 معمولا  گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی الجی باعث میشود در هنگام چرخش درام لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الجی دچار پارگی ...

 بلرینگ ماشین لباسشویی الجی

در داخل دیگ ماشین لباسشویی الجی دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است.جهت تعویض بلبرینگ های ماشین لباسشویی الجی باید تمام ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]