• تعمیر ساید بای ساید

    مرکز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

  • تعمیر ماشین لباسشویی

    مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

  • تعمیر ماکروویو ال جی

    مرکز تعمیرات ماکروویو ال جی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی | LG

 

 مرکز تعمیرات تخصصی ال جی مفتخر است با گردآوری تیمی متخصص از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران کشور اقدام به ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ال جی شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی ، تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، تعمیرات مایکروفر ال جی و خدمات تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی نماید.

هنگامی که شما درخواست تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود را از طریق تماس تلفنی با شماره 02191001680 و یا فرم آنلاین درخواست سرویس ثبت می نمایید، متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن ، پس از هماهنگی با شما جهت رفع مشکل دستگاه به محل اعزام شده و اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما خواهند نمود.

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی ال جی در مرکز خدمات ال جی

 

مرکز تعمیرات تخصصی ال جی از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان ال جی عبارتند از:

امروزه جاروبرقی ال جی از آنچه تصور میکنید در هر خانه ای بیشتر از قبل نیاز و مورد مصرف می باشد، فکر کنید زندگی‌ بدون جاروبرقی چقدر سخت می شود، اهمیت و کاربرد جاروبرقی ال جی برای کمک در سرعت کارهای خانه هر روز بیش‌تر از دیروز احساس می شود، زمانی کمبود جاروبرقی ال جی را متوجه می شوید که جاروبرقی ال جی  احتیاج به تعمیر پیدا کند و یا زمانی که جاروبرقی ال جی  ایرادی پیدا کند متوجه می‌شوید وجود این دستگاه در هر خانه‌ای چقدر لازم و ضروری است. البته باید گفت که هر جاروبرقی مثل هر دستگاه برقی دیگر امکان دارد در طول مدت استفاده خود دچار مشکلاتی شود و این موضوع به معنای عدم رفع ایراد آن نخواهد بود، اگر در کرج برای تعمیرات جاروبرقی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی ال جی را در کرج برطرف شود. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود در کرج با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی ال جی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر جاروبرقی ال جی شما اقدام گردد. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود را در کرج ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات ال جی جهت تعمیرات جاروبرقی در کرج

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی و تیم مشاوره رایگان  در کرج خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ال جی عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی جاروبرقی ال جی خود ، ابتدا به مشتریان کرج کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری از کرج با تیم تعمیرات مرکز ال جی و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل کرج شما صورت گیرد.

_ در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ال جی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_مرکز خدمات مشتریان ال جی(ایران سرویس) در کرج برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد. ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی  به طور کامل هر نکته ای که در مورد نحوه نگهداری و تعمیر جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار مرکز باید بدانید را در ادامه تشریح کرده است با ما هراه باشید:

 

  نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج

 

1علت خاموشی ناگهانی جاروبرقی ال جی

_ خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی در صورت استفاده با حداکثر قدرت در زمان بیش از 20 دقیقه و با حداقل قدرت در زمان بیش از 30 دقیقه طبیعی می باشد زیرا ترموستات در دستگاه موتور جاروبرقی ال جی گرم می‌شودو باعث می شود جاروبرقی الجی خود به خود خاموش شود.

_ وجود قطعی در سیم و دوشاخه دستگاه جاروبرقی ال جی گاهی با تکان خوردن باعث قطع برق ناگهانی جاروبرقی ال جی  می شود، برای رفع این مشکل باید اتصالات برق جاروبرقی ال جی را چک کنید.

_ گاهی پریز برق دستگاه جاروبرقی ال جی  مشکل دارد در این صورت برای اطمینان  با یک وسیله برقی مثل سشوار آن را به همان پریز وصل کنید تا متوجه شوید قطعی در سشوار پیش می‌آید یا نه و همینطور چک شود که دوشاخه دستگاه از نظر شکل ظاهری مشکلی نداشته باشد.

_ در جاروبرقی ال جی اگر محفظه آشغال پر باشد یا مسدود شدن لوله یا گرفتگی فیلتر پیش بیاید باعث می شود که جاروبرقی ال جی سریع داغ شود و ترموستات سریع خاموش ‌شود.

_ وجود خرابی در خرطومی جاروبرقی ال جی  و کلید ها نیز می‌تواند باعث خاموشی ناگهانی جاروبرقی ال جی شود. لوله خرطومی و تلسکوپی و پارویی دستگاه باید به طور مرتب بررسی شود که گرفتگی نداشته و آشغالی در آن گیر نکرده باشد.

در نهایت اگر با موارد گفته شده جاروبرقی ال جی  تعمیر نشد و ایرادت برطرف نشد حتما با مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید و یا درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود را ثبت کنید.

2_ جاروبرقی ال جی خود به خود روشن میشود؟

دکمه ON/OFF  روی بدنه جاروبرقی ال جی می باشد، لوله خرطومی را از دستگاه جدا نموده، جاروبرقی ال جی را از برق کشیده و مجدد به برق بزنید.  درصورت رفع نشدن ایراد جاروبرقی ال جی، باید دستگاه توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل چک شود.

3قدرت مکش جاروبرقی ال جی کم و زیاد میشود؟

جارو برقی‌هایی که برنامه مکش AUTO دارند به خاطر وجود یک سنسور DUST SENSOR قدرت مکش کم و زیاد می‌شود، بر اساس ورود گرد و غبار به داخل جاروبرقی ال جی فیلترهای دستگاه و لوله خرطومی باید بررسی شود، در صورت عدم رفع ایراد جاروبرقی ال جی به ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی برای تعمیر جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار باتجربه اطلاع دهید.

به طور کلی اگر مکش جاروبرقی ال جی کاهش یافته است 6مورد را باید چک کنیدکه عبارتند از:

جاروبرقی ال جی را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز برق بکشیدف سپس لوله تلسکوپی، شلنگ خرطومی و ابزار تمیز کننده را از لحاظ گرفتگی و انسداد مجاری بررسی کنید.

_ محفظه زباله جاروبرقی ال جی را بررسی کنید که پر نباشد و در صورت لزوم آن را خالی کنید.

_ فیلتر هوای خروجی را از لحاظ گرفتگی بررسی نمایید، در صورت لزوم آن را تمیز کنید.

_ فیلتر هوا جاروبرقی ال جی را از لحاظ گرفتگی چک کنید، در صورت لزوم فیلتر هوا را تمیز کنید.

در مجموعه مواردی که ذکر شد اگر جاروبرقی ال جی و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی شود بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را برای جاروبرقی شما به همراه خواهد داشت.

 

قدرت مکش جاروبرقی ال جی

 

4جاروبرقی ال جی قدرت اولیه را ندارد

بعد از چندین سال کار کردن با جاروبرقی ال جی  شاید احساس کنید جاروبرقی قدرت سابق را ندارد، که این ایرادات در جاروبرقی ال جی  با چندین راهکار ساده بدون نیاز به تعمیرکار قابل تعمیر است، ابتدا پر بودن محفظه آشغال یا مسدود بودن لوله یا گرفتگی فیلترها را بررسی کنید زیرا آلودگی آنها باعث ایجاد فشار اضافی به موتور و کاهش قدرت مکش جاروبرقی ال جی  خواهد شد، حتما فیلترها را به صورت دوره‌ای و با توجه به میزان استفاده تمیز کنید و در صورتیکه ایراد رفع نشد با ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی به ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی  جهت ارسال تعمیرکار به محل خود اطلاع دهید.

5داغ شدن موتور، ترموستات جاروبرقی ال جی

داغ شدن بیش از حد موتور جاروبرقی ال جی باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی می‌شود، به دلیل وجود ترموستات در دستگاه هنگامیکه موتور گرم می‌شود دستگاه خود به خود خاموش می‌شود، این مورد ایراد نیست و سیستم محافظتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور دستگاه می‌باشد، در این حالت پس از خنک شدن جاروبرقی ال جی دوباره به حالت طبیعی بر می‌گردد.

6صدای غیر عادی در جاروبرقی ال جی

گاهی از جاروبرقی صداهای عجیب و غریبی شنیده می شود ، تعمیر و رفع صدا در این حالت کار زیاد پیچیده ای نیست و غالبا احتیاج به تعمیر کار و تعمیرات زیادی نیاز ندارد توصیه ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی  جهت رفع صدا این است که شاید علت صدا، گیر کردن شی خارجی داخل لوله‌های ورودی جاروبرقی ال جی باشد که باید تمیز گردد. جا نخوردن صحیح فیلترها در مدل‌هایی که آلارم نمی‌دهد موجب صدای غیرعادی می‌شوند. از تمیز بودن فیلترهای جاروبرقی ال جی اطمینان پیدا کنید. به هیچ عنوان دستگاه را بدون فیلتر روشن نکنید، در غیر این صورت از دستگاه صدای بلندی شنیده می‌شود.

 

صدای غیر عادی در جاروبرقی ال جی

 

7کلید استارت یا قطع و وصل جاروبرقی ال جی مشکل دارد

گاهی در اثر ضربه به کلیدهای دستگاه و یا استهلاک ناشی از استفاده طولانی مدت در جاروبرقی ال جی  این ایراد به وجود می آید ، در صورتیکه جاروبرقی ال جی روشن نشود یا هنگام کار قطع شود ، ایراداتی شامل عمل نکردن ولوم دستگاه و خرابی کلیدهای جاروبرقی بوجود می‌آید، جهت رفع این مشکلات در جاروبرقی ال جی باید به مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی توسط ال جی اطلاع دهید و تا تعمیر شدن دستگاه  بهتر است از آن استفاده نکنید.

8سیم جمع کن جاروبرقی ال جی مشکل دارد

گاهی این مشکل ناشی از ضربه و شکستگی قطعات مکانیکی و فنر سیم جمع کن پیش می آید، سیم جمع کن جاروبرقی ال جی قطعه‌ای است که کابل دستگاه را پس از پایان کار جمع میکند تا به آن آسیبی نرسد، در صورتیکه با فشار دادن دکمه مربوط به سیم جمع کن سیم جمع نشود یا به کندی جمع شود یک مرتبه سیم را کامل باز کنید و تمیز نمایید و دو مرتبه آن را جمع و مجدد خارج نمایید ، اگر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی همچنان مشکل داشت تعمیر جاروبرقی ال جی را به تعمیرکاران مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی بسپارید. قطع شدن سیم جاروبرقی می‌تواند ناشی از برخورد با لبه تیز اشیا داخل منزل یا کشیدگی بیش از حد سیم در هنگام استفاده از دستگاه باشد، حتما هنگام استفاده به صورت مکرر دوشاخه دستگاه را روی پریزهای داخل منزل جابه جا کنید تا سیم آن هنگام استفاده کشیده نشود، جهت رفع ایراد قطع شدن سیم رابط جاروبرقی ال جی بهتر است از دستگاه استفاده نکنید و درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود رادر مرکز تعمیرات ثبت کنید.

 

سیم جمع کن جاروبرقی ال جی مشکل دارد

 

9علت خاک پرت کردن جاروبرقی ال جی

درصورتیکه جارو برقی ال جی شما خاک به بیرون پرت می‌کند حتما موارد گفته شده را مطالعه کنید :

_ حتما کیسه یا سطل زباله درست وصل شده باشد.

_ می‌توانید جاروبرقی را تمیز کنید و فیلتر هوای خروجی، فیلترهای میانی و کیسه را بررسی کنید.

_ مخزن فیلترهای دستگاه بیش از حد پر نباشد.

_ بررسی کنید که مکش دستگاه طبیعی باشد و از شدت مکش کاسته نشده باشد

_ هر 6 ماه یکبار توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای ایران سرویس مرکز تعمیرات جارو برقی ال جی ، در حضور شما انجام شود، تا ضمن رسیدگی به محصول، از سلامت دستگاه و عدم بروز مشکل آتی در آن نیز، مطمئن باشید.

 توصیه سرویس و نگهداری جارو برقی ال جی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات

تعمیرکار جاروبرقی ال جی نکات مهم سرویس و نگهداری جارو برقی ال جی را به ترتیب عنوان کرده است تا چنانچه فنی هستید کمتر نیازمند تعمیر و تعمیرکار جاروبرقی ال جی خود شوید.

1_ فیلتر جارو برقی ال جی را تمیز نگه دارید،گرد و غبار موجود در فیلتر جاروبرقی میتواند قدرت مکش دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد.

2_ کیسه را قبل از پر شدن کامل خالی کنید، در صورتی که کیسه به طور کامل از زباله پر شود از کارایی دستگاه بسیار کم می شود.

3_ اتصال دو شاخه جاروبرقی ال جی به پریز معیوب کار بسیارخطرناکی است حتما از این کار اجتناب کنید.

4_ برای تمیز کردن جارو برقی ال جی از دستمال نرم و مرطوب استفاده کنید از اسپری مستقیم آب به دستگاه خودداری کنید.

5_ در هنگام جارو کشیدن با جارو برقی ال جی سیم را با فشار نکشید.

6_ سعی کنید طولانی مدت و پیوسته از جارو برقی ال جی استفاده نکنید.

7_ در صورتی که متوجه شدید جارو برقی ال جی داغ کرده است برای نیم ساعت آن را خاموش کنید.

8_ از جارو برقی ال جی هرگز برای تمیز کردن مواد قابل اشتعال مانند سیگار روشن استفاده نکنید.

9_ هنگام جمع کردن سیم جاروبرقی مواظب باشید تا سیم در جایی گیر نکند.

10_ در صورت استشمام بوی سوختگی و یا شنیدن سر و صدای اضافه به مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کنید.

 

نگهداری جارو برقی ال جی

 

نکات استفاده از جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار مرکز

_ تعمیرات جاروبرقی ال جی در تعمیرگاه تخصصی ایران سرویس توسط تعمیرکار با تجربه و قطعات فابریک ال جی در محل انجام می شود از این رو شما می توانید شاهد تعمیرات جاروبرقی ال جی باشید

_ بعد از هر 10 دقیقه استفاده، به جاروبرقی ال جی خود استراحت دهید.

_ پاکت و فیلتر جاروبرقی ال جی خود را به موقع تعویض کنید.

_ چنانچه جاروبرقی الجی شما آب و خاک نمی باشد، آب را با جارو برقی ال جی جارو نکنید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

هزینه تعمیرات جارو برقی ال جی توسط تعمیرکاران مرکز ایران سرویس به دلایل زیر مقرون به صرفه می باشد با ما همراه باشید:

_ حذف هزینه های مربوط به جابجایی دستگاه

_ تعمیر قطعات درایران سرویس ( مرکز تعمیرات جارو برقی ال جی) در اولویت قرار دارد.

_ دسترسی به قطعات فابریک ال جی با قیمت منطقی

_ تنظیم فاکتور هزینه ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

 در صورتی که جاروبرقی ال جی شما دچار هر گونه خرابی شده است ، مرکز تعمیرات ال جی آماده ارائه خدمات در تمام نقاط کرج و البرز میباشد و با در اختیار داشتن ده ها تکنسین متخصص و فعال در تمام محدوده های کرج آماده ارائه خدمات به شما مشتری عزیز  در محدوده های زیر میباشد :

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در فردیس کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در مهرشهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در گوهردشت کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در ماهدشت کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در محمد شهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در گلشهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در عظیمیه کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در باغستان کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در جهان نما کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در شاهین ویلا کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در حصارک کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در موذن کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در طالقانی کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در جهانشهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در زیبادشت کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در ملارد 

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در شهریار

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در مارلیک

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در اندیشه

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در گرم دره

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در قلعه حسن خان

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در سرآسیاب

 

در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات جاروبرقی ال جی میتوانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس گرفته و یا ازطریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر جاروبرقی ال جی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات ال جی با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی ال جی شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی ال جی

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ال جی برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی ال جی فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید


محل اقامتتعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام :tamiirchii@  

 واتساپ :     Alorepair@ 

 ایمیل :  [email protected]