تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی

برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی ال جی مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ال جی با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال ال جی استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی ال جی

 موتور جاروبرقی ال جی اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی ال جی ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی ال جی ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی ال جی و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات ال جی این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال ال جی موتور جاروبرقی ال جی شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی ال جی نماید.

جهت اطلاع از هزینه تعویض موتور جاروبرقی الجی کلیک کنید

 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

سیم جمع کن جاروبرقی ال جی ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی سیم جمع کن جاروبرقی ال جی شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی ال جی مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی ال جی

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی ترموستات متناسب با جاروبرقی ال جی شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی ال جی

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی ال جی ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی ال جی دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی ال جی برخورد کردید جهت تعمیر جاروبرقی ال جی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی ال جی شما اقدام گردد.

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های جاروبرقی ال جی

  • ID
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

امروزه جاروبرقی ال جی از آنچه تصور میکنید در هر خانه ای بیشتر از قبل نیاز و مورد مصرف می باشد، فکر کنید زندگی‌ بدون جاروبرقی چقدر سخت می شود، اهمیت و ...

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی

برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی ...

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

روشن نشدن جاروبرقی ال جی

علت روشن نشدن جاروبرقی ال جی میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق ، خرابی و قطعی سیم جمع کن ، خرابی برد یا ترموستات و ...

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی ال جی به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • جاروبرقی ال جی روشن نمی شود
  • صدای ...
Load More

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

  • ID
تعمیرگاه جاروبرقی الجی

موتور جاروبرقی ال جی اصلی ترین قطعه دستگاه بوده که وظیفه ایجاد مکش در جاروبرقی را برعهده دارد. جاروبرقی های ال جی دارای موتورهایی با قدرت های مختلف ...

Load More

الوتعمیر 

 

گروه خدماتی الوتعمیر با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 43840 - 021

آدرس : آریاشهر بلوار فردوس شرق مرکز خدمات الوتعمیر

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : alo.taamir@  

 واتساپ :     Alorepair@ 

 ایمیل :  info@alorepair.com