مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در استان آذربایجان شرقی برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی الجی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات الجی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی الجی شما در هر نقطه تبریز و اطراف تبریز  به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  04191011680 تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی الجی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر لباسشویی الجی در آذربایجان شرقی

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی ال جی در هر نقطه تبریز و حومه برطرف شود. فقط کافیست با شماره 04191011680 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ال جی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما اقدام گردد..

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی جهت تعمیر ماشین لباسشویی 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیرات ماشین لباسشویی الجی خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.

_ در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی الجی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_ مرکز مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی (ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی ) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 شرکت الکترونیکی کره ای و چند ملیتی است ، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود ریشه‌های تأسیس این شرکت تاریخ  اول اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستارمی باشد، ال‌جی الکترونیکس هم‌اکنون یکی ازبزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی و شرکت‌های تابعه کمپانی  ال جی گروپ محسوب می شود و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این گروه کره‌ای می باشد، ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی یکی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مجاز الجی میباشد، اگر یکی از محصولات الجی احتیاج به تعمیرات داشت مانند:  تعمیرات یخچال ال جی ، تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی تعمیرات مایکروفر ال جی ،  مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مجاز با شعب مختلف مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  در سراسر تبریز  می باشد .

 

تعمیرات ماشین لباسشویی الجی

 

وجود ماشین لباسشویی ال جی در خانه ها تحول عظیمی در خانه‌داری ایجاد کرده است، با کمک ماشین لباسشویی ال جی دیگر زحمت لباس شستن بر عهده ما نیست که در این صورت در زمان و وقت ما صرفه‌جویی بسیاری می شود. البته نکاتی برای نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی لازم و ضروری است تا به مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی  احتیاجی پیدا نکنید و ماشین لباسشویی ال جی شما همچنان بی دردسر به کار خود ادامه دهد و هزینه تعویض و یا تعمیر آن شما را دچار مشکل نکند .ال جی انواع مختلفی از ماشین لباسشویی را برای مصارف خانگی تولید و عرضه کرده است، ماشین لباسشویی ال جی رتبه بالایی از نظر مقرون به صرفه بودن، عملکرد، طراحی و ظرفیت بین مصرف‌کنندگان را به خود اختصاص داده است، ولی این وسیله برقی مانند دیگر دستگاه هاممکن است دچار مشکلاتی شود، البته بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی ال جی را به راحتی می‌توان برطرف کرد و احتیاجی به مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نخواهید داشت فقط باید دلیل هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی ال جی خیلی سریع بررسی و رفع شود، ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در ادامه مشکلات رایج ماشین لباسشویی  ال جی را برایتان شرح داده است تا به سادگی بتوانید مشکل را پیدا و آن را رفع کنید. 

منع تعمیرکاران تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG غیرمجاز

توصیه مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما این است که هیچ گاه سراغ تعمیرکاران تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نروید و در صورت نیاز حتما از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مجاز کمک بگیرید ، تعمیر کاران غیر مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی معایبی دارند اعم از:

_  تعمیرات ماشین لباسشویی الجی با استفاده از قطعات غیر استاندارد

_  تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار بی اطلاع از مهارت و بی تجربه

_  تعمیرات ماشین لباسشویی الجی از مهارت نفر تعمیرکار و اینکه آیا آموزش‌های لازم را گذرانده یا خیر اطلاعی ندارد

_  تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با نبود مرجع رسیدگی جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت

_  تعمیرات ماشین لباسشویی الجی با هزینه های غیر استانداردی

_  گاهی تعمیرکاران غیر مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی اطلاعات مورد نیاز برای استفاده و رفع عیب دستگاه ندارند 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی LG

 

علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی الجی LG 

پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در ماشین لباسشویی الجی که در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  بسیار شایع می باشد را در ا دامه با توضیحات مختصری شرح داده ایم تا شما با این مشکلات آشنا شوید و در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد و راه حل برطرف کردن آن را بدانید.

کد خطا یا ارورهای لباسشویی الجی (LG)

کد خطاها بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی نشان داده می شوند، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست، مانند:

UE : نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ

EI یاAE: خطای نشت آب

OE : خطای تخلیه

PF: خطای قطع ناگهانی برق

PE: خطای سنسور فشار

LE: خطای موتور

UE: خطای عدم تعادل دیگ

DE: خطای سوئیچ درب

NC: خطای ماژول NFC

جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای لباسشویی ال جی مطالب کد خطا را مطالعه فرمائید. برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمیشود

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی توصیه میکند در صورتی که ماشین لباسشویی شما وارد برنامه نمی شود مراحل زیر را یکی یکی امتحان کنید:

1_ درب ماشین لباسشویی کاملا بسته شده باشد

2_ کلید START را زده باشید.

3_ کلید قفل کودک را فعال نباشد

4_ چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد

5_  دقت کنید دکمه TIME DELAY غیر فعال باشد زیرا جهت شستشوی با تاخیر است یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار خواهد کرد.

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

 

علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی الجی LG

 

مشکلات شستشو در ماشین لباسشویی ال جی LG

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در ادامه شما را با برخی مشکلات شستشو در ماشین لباسشویی ال جی آشنا می کند، برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی الجی کمک بگیرید. با ما همراه باشید:

1_ لباسشویی ال جی لباسها را خوب نمیشوید

_ گاهی اگر بیشتر ازحد ظرفیت، ماشین لباسشویی پر باشد طبیعتا خوب شسته نخواهد شد.( ظرفیت ماشین لباسشویی یعنی مقدار مجاز لباس داخل دستگاه است، که بسته به جنس و برنامه انتخابی و ظرفیت ماشین لباسشویی فرق می‌کند)

_ مقدار شوینده را چک کنید، این مقدار باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد. برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

_ جهت شستشوی لباس‌های معمولی روزمره، برنامه SYNTHETIC دمای آب 40 درجه، برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

_ برای شستشوی لباس‌های سفید مقاوم و لباس‌هایی که رنگ نمی‌دهند و حساس و ظریف نیستند برنامه COTTON و دمای 60 درجه توصیه می‌شود 

_ جهت تمیز شدن بهتر لباس‌ها می‌توانید در برنامه COTTON و SYNTHETIC سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و کلید PRE WASH را قبل از زدن استارت فعال کنید.

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

2_ در لباسشویی ال جی مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی میماند

_ حتما از پودر ماشین لباسشویی استفاده شود. یعنی از پودر دستی یا پودر صابون استفاده نکنید.

_ پودر را فقط در قسمت پودر اصلی بریزید و بیشتر از نصف پودر ریخته نشود.

_ در صورتی که پودر اضافه در قسمت پیش شستشو ریختید، حتما کلید PRE WASH را فعال کنید.در زمان شستشوی پرده و توری و ملحفه و از پودر کمتری استفاده کنید.

_ دکمه PRE WASH یک برنامه پیش شستشو یا جهت شستشو اضافه است که در برخی از مدل‌های لباسشویی وجود دارد (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی شود)، به همین جهت قسمت جا پودری آن جدا، احتیاج به پرکردن پودر دارد و اگر اشتباها در این قسمت پودر ریخته شود و کلید آن را فعال نکرده باشید به درستی نمی‌تواند ماشین لباسشویی شستشو را انجام دهد

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

 

مشکلات شستشو در ماشین لباسشویی ال جی LG

 

3_ بعد از پایان کار لباسشویی ال جی LG ، لباس را که از داخل ماشین خارج میکنیم کاملا داغ است

در حالت عادی، آبکشی در ماشین لباسشویی با آب سرد انجام خواهد شد، مواقعی که شلنگ ورودی سرد و گرم جابجا نصب شوند، باعث می‌شود که آبکشی با آب داغ انجام شود. در این موارد با جا به جا کردن شلنگ‌ها مشکل برطرف می‌شود.

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی الجی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

4بعد از پایان کار لباسشویی ال جی LG نرم کننده در جاپودری باقی مانده و استفاده نمیشود

_ حتما در این مواقع کشوی جا پودری از محل خود خارج و شسته شود

_ نرم کننده حتما تا زیر خط MAX ریخته شود

_ نرم کننده حتما باید با آب رقیق شود، بهتر است برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی LG از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

 5لباسشویی ال جی LG لباسها را پاره میکند

_ زمانی که دستگاه خاموش است، سطح درام را با دست چک کنید که بر آمدگی نداشته باشد .

_ توجه کنید پارگی آن‌ها بخاطر شی نوک تیز لباس‌ها نباشد مانند زیپ، سگک کمربند

_ اگر تار و پود لباس پوسیده باشد امکان اینکه در اثر شستشو پاره شود وجود دارد.

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی LG از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی ال جی LG

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی رخ دهد و شما را نیازمند مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ایراداتیاست که در زمینه آبگیری رخ می دهد در صورتیکه با انجام دادن موارد زیر مشکل برطرف نشد می‌توانید برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید. مشکلات آبگیری درماشین لباسشویی الجی می‌تواند به شکل‌های مختلف که در زیر آمده است نمایان گردد:

_ لباسشویی ال جی آبگیری نمی‌کند یا ارور IE می دهد

_ علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی یا نیامدن آب داخل دستگاه لباسشویی ال جی تنها با آب گرم می‌شوید

_ ماشین لباسشویی ال جی خود به خود آبگیری می‌کند

_ آب گرم وارد دستگاه لباسشویی ال جی نمی‌شود

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

 

مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی ال جی LG

 

مشکل تخلیه در ماشین لباسشویی ال جی LG

اگر با مشکل عدم تخلیه ماشین لباسشویی‌تان رو به رو هستید در ادامه با ما همراه باشید اگر مشکل تخلیه برطرف نشد برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

_ لباسشویی ال جی تخلیه نمی‌کند یا ارور OE می دهد/ مشکل عدم تخلیه ماشین لباسشویی

فیلتر پمپ تخلیه پایین دستگاه را باز کنید و آن را تمییز کنید.چک کنید که شلنگ تخلیه پیچ و تا نخورده باشد و یا گرفتگی نداشته باشد.

محلی که آب از آن تخلیه می‌شود را حتما چک کنید، ممکن است دستگاه سالم باشد ولی محلی که باید آب تخلیه شود مسدود باشد.

ارتفاع مجاز شلنگ تخلیه حداقل 60 سانتی متر و حداکثر یک متر باید باشد،  میزان وارد شدن شلنگ تخلیه به داخل فاضلاب را چک کنید. نباید سر شلنگ به آب رسیده باشد.در صورتی که موارد بالا را انجام داده اید و مشکل ماشین لباسشویی برطرف نشد برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی LG از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

_ لباسشویی ال جی هم زمان با آبگیری تخلیه می‌کند

حداقل ارتفاع مجاز شلنگ تخلیه 60cm رعایت نشده است یا با انتخاب کلید water level مقدار آبگیری زیاد (XL) انتخاب شده است. توصیه می‌شود برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

مشکلات نشتی در لباسشویی ال جی LG

_ نشتی از قسمت جاپودری و زیر درب دستگاه لباسشویی ال جی

_ نشتی از زیر دستگاه ماشین لباسشویی ال جی

_ چرا از ماشین لباسشویی ال جی آب چکه می‌کند

_ نشتی از قسمت جاپودری و زیر درب دستگاه لباسشویی LG

برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

مشکل باز شدن درب ماشین لباسشویی ال جی LG

 گاهی ممکن است پس از اتمام کار هرچه تلاش می‌کنیم درب لباسشویی  الجی باز نشود توصیه مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی جهت رفع و تعمیر این مشکل موارد زیر می باشد با ما همراه باشید :

_ امکان دارد که باز نشدن درب لباسشویی به خاطر جا نخوردن درست درب ماشین لباسشویی ال جی باشد

_ ابتدا باید ماشین لباسشویی ال جی خاموش شود وجهت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی درب به داخل هل داده شود.  سپس ماشین لباسشویی الجی مجدد روشن شود و برنامه SPIN انتخاب شود و بعد از چند ثانیه Power دستگاه زده شود و ماشین لباسشویی ال جی خاموش شود، بعداز چند دقیقه درب را بکشید تا باز شود، اگر نشد دستگاه را از برق بکشید و برای تشخیص عیب یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که برای مجموعه مواردی که ذکر شد، اگر دستگاه و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود، نه تنها مشکل دستگاه برطرف نخواهد شد بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را برای ماشین لباسشویی شما به همراه خواهد داشت.

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی LG

برای اینکه به طول عمر محصولاتتان کمک کنید و بتوانید با خیال راحت، یک عمر از آن‌ها استفاده کنید، باید به آنها رسیدگی کنید. لوازم خانگی هم مثل بدن انسان، نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد، حال برای اینکه این مراقبت، اصولی و بدرستی انجام شود شرایط نگهداری آن به دو دسته تقسیم می‌شود.

دسته اول: می توانید خودتان مراقبت و نگهداری از ماشین لباسشویی LG را با مطالعه موارد گفته شده در سایت انجام دهید مثلا مواردی مانند تمیز کردن ماشین لباسشویی الجی را  می‌توانید در برنامه COTTON کتان، لباسشویی را خالی، بدون هیچ لباسی، مایع لباسشویی را در مخزن جاپودری ریخته و روشن کنید تا دستگاه یک مرتبه خالی کار کند یا لاستیک دور درب را می‌توانید هر از گاهی با یک دستمال معمولی تمیز کنید تا مو، نخ و ... بین لاستیک گیر نکرده باشد یا مواردی مانند اینکه دستگاه صدا و لرزشی نداشته باشد زیرا انجام و چک کردن همین موارد توسط خودتان در ماشین لباسشویی ال جی کمک زیادی در عملکرد بهتر ماشین لباسشویتان خواهد داشت.

دسته دوم: اصول و مواردی که نیاز است هر 6 ماه یکبار توسط مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در حضور شما انجام شود، تا ضمن رسیدگی به ماشین لباسشویی ال جی ، از سلامت ماشین لباسشویی الجی و عدم بروز مشکل آتی در ماشین لباسشویی ال جی نیز اطمینان داشته باشید. برای انجام دسته‌ی دوم و سرویس توسطتعمیرکاران متخصص، ثبت درخواست سرویس دوره‌ای خود رادر ایران سرویس مرکز تعمیرات  ماشین لباسشویی الجی انجام دهید.

تعمیرات ماشین لباسشویی الجی LG در محل

در صورتی که ماشین لباسشویی الجی شما دچار هرگونه خرابی باشد تکنسین های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی LG تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین لباسشویی الجی ، تعمیر و تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی، تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی الجی ، تعمیر و تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی الجی ، تعمیر و تعویض شلنگ ورودی لباسشویی الجی ، تعمیر و تعویض شیربرقی لباسشویی الجی ، تعمیر و تعویض المنت ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر و تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر و تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی LG ، تعمیر و تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی و سایر تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در منزل مشتری انجام میگردد.

تعمیرات ماشین لباسشویی الجی LG در محل

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرات لوازم خانگی در آذربایجان شرقی

  • ID
تعمیر جاروبرقی الجی

 مرکز تعميرات جاروبرقی الجی دربردارنده تمامی خدمات تعمير جاروبرقی و نیز تعويض برد الکترونیکی است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگی ذکر شده ...

صداهایی که از یخچال ال جی به گوش می رسد معمولا به دلیل خراب شدن یکی از اجزای تشکیل دهنده ی آن می باشد و در اکثر مواقع به سهولت حل می شود. افرادی که ...

نمایندگی تعمیرات مایکروویو الجی تبریز

در ادامه مطلب شما با ده مورد از خرابی ها و ایرادات رایج مایکروویو الجی آشنا می شوید...

تعمیر مایکروویو الجی در آذربایجان شرقی

 

مرکز تعمیرات مایکروفر سولاردام الجی در آذربایجان شرقی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر ظرفشویی الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر لباسشویی الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر یخچال و ساید الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

تعمیر تلویزیون الجی در آذربایجان شرقی

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات تلویزیون الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]