مرکز تعمیرات الجی  با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر الجی  و یخچال ساید بای ساید الجی  با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام البرز و کرج در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد. شما میتوانید جهت درخواست تعمیرات یخچال فریزر الجی  و یا ساید بای ساید الجی  خود با شماره تلفن 91011680-026 تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست اعزام کارشناس سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن بابت رفع ایراد دستگاه شما مراجعه نمایند. از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات الجی  میتوان به پشتیبانی 24 ساعته ، 90 روز ضمانت تعمیرات و قطعات ، انجام تعمیرات در محل بدون جابجایی ، تجربه بالای 25 سال و سرعت در خدمات اشاره نمود.

جهت تماس با مرکز تعمیرات الجی  بر روی این شماره 91011680-026  و یا عکس زیر کلیک کنید.

تعمیر یخچال و ساید الجی در البرز و کرج

تعمیرات ساید بای ساید ال جی

 

اگر برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال ساید بای ساید ال جی در هر نقطه از کرج و البرز برای شما برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02691011680 تماس بگیرید تا متخصصان تعمیرات لوازم خانگی ال جی ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی جهت تعمیر ساید  ال جی

مرکز تعمیرات ال جی از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ال جی عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال ساید بای ساید ال جی خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ال جی و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
  • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ال جی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات مشتریان ال جی (ایران سرویس) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

عیب یابی یخچال ساید بای ساید ال جی

زمانی که متوجه شوید یخچال ساید بای ساید الجی شما به درستی کار نمیکند حتما برای تعمیر آن باید اقدام کنید ، اگر فنی باشید و به کار تعمیرات علاقه مند باشید با کمک راهنمایی های ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی به شما می توانید تعمیرات کوچک ولی پر هزینه یخچال ساید بای ساید ال جی خود را انجام دهید در غیر اینصورت به شما پیشنهاد میکنیم حتما با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را با کمک تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه مرکز تعمیرات برطرف کنید زیرا تعمیرگاه های متفرقه علاوه بر هزینه بیشتر، ممکن است از قطعات غیرفابریک استفاده کنند که باعث می شود کیفیت یخچال ساید بای ساید ال جی شما از بین برود، در ادامه شما را با چند روش جهت یافتن عیب و چگونگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی آشنا میکنیم با ما همراه باشید :

 

عیب یابی یخچال ساید بای ساید ال جی

 

علت روشن نشدن یخچال ساید بای ساید ال جی

1_ بررسی وصل بودن دوشاخه یخچال ساید بای ساید الجی به پریز برق

2- بررسی نحوه قرار گیری یخچال ساید بای ساید الجی نسبت به دیوار

3_ بررسی این که اثری از لختی سیم و یا قطع جریان برق در یخچال ساید بای ساید الجی وجود نداشته باشد، زیرا هرگونه گره خوردگی و کاهش اندازه سیم ممکن است منجر به نقص در یخچال فریزر شما خواهد شد( تعمیر حالت قطعی یا لختی سیمرا با کمک تعمیرکار یخچال و یا تکنسین مربوطه باید رفع کرد و هرگز خودتان دست به کار نشوید)

4_ باید سیم رابط بین یخچال و ورودی برق:  را کامل حذف کنید زیرا ممکن است سیم رابط مخدوش و یا آسیب دیده باشد و به همین خاطر علت روشن نشدن یخچال قرار گیرد.

5_ جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی خود بدون کمک از تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید الجی دستگاه برقی دیگر را با همان ورودی برق امتحان کنید یعنی دستگاه برقی سالم دیگر را در مجاورت یخچال به همان پریز برق متصل کنید و جریان برق را در دستگاه جدید امتحان نمایید

6_ وصل کردن یخچال ساید بای ساید ال جی برق به یک ورودی برق دیگر

7_ برای تست کردن وجود ولتاژ برق در پریز معیوب باید از یک مولتی متر استفاده کنید، ولی اگر طریقه استفاده از مولتی متر را نمی دانید می توانید با یک تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی کمک بگیرید و مشکل را در ارتباط بگذارید.

8_ قطع و وصل کردن جریان برق یخچال ساید بای ساید ال جی: جریان برق یخچال را برای مدتی قطع کرده و دوباره وصل کنید، برای ریست کردن جریان برق شما باید سراغ جعبه قطع مدار و فیوز برق رفته و این کار را انجام دهید.

 

علت روشن نشدن یخچال ساید بای ساید ال جی

 

یافتن مشکل با وجود روشن بودن چراغ آن

1_ جهت تعمیر یخچال ساید بای اسید ال جی عقربه دماسنج داخل یخچال:بررسی کنید،در ابتدا عقربه دماسنج را بچرخانید تا متوجه گرم شدن آن شوید، وقتی دماسنج گرم می شود یعنی یخچال ساید بای اسید ال جی شما روشن  می باشد، در ادامه باید دماسنج های فریزر را نیز چک کنید زیرا سرمای فریزرممکن است مانع از حس صحیح گرمای دماسنج یخچال ساید بای اسید ال جی شود( دمای داخل یخچال باید بین ۳ تا ۴ درجه سانتیگراد و دمای فریزر آن باید در دمایی بین ۱۵- تا ۱۸- درجه سانتیگراد قرار داده باشد)

2_ باید از گردش درست جریان هوا در داخل یخچال مطمئن شوید به همین دلیل فضای بین دیوار و یخچال ساید بای اسید ال جی خود را بررسی کنید، اصولا فضای استاندارد یخچال از کناره ها فضایی در حدود ۳ اینچ (۷۶ میلیمتر) و از بالا ۱ اینچ (۲۵ میلیمتر) باید در نظر گرفته شود، با این کار جریان هوای مورد نیاز موتور موجود است و در نتیجه موتور یخچال ساید بای اسید ال جی عملکرد بهتری دارد.

3_ جهت تعمیر بایدکوئل کندانسور یخچال ساید بای اسید ال جی را جارو یا فرچه تمیز کنید زیرا گرمای موجود در کوئل کندانسور پخش می شود و یخچال ساید بای ساید ال جی عملکرد بهتری خواهد داشت این کار را حداقل سالی یکبار باید انجام دهید.

 

یافتن مشکل با وجود روشن بودن چراغ آن

 

عدم ایجاد سرمایش در یخچال ساید بای ساید ال جی

1_ دماسنج یخچال ساید بای ساید ال جی خود را بررسی کنید تا با استفاده از عقربه بتوانید دمای یخچال خود را کاهش دهید، این نکته را در نظر بگیرید که دماسنج یخچال ساید بای ساید ال جی و فریزر را باهم بررسی کنید، زیرا ممکن است برودت موجود در فریزر باعث خنک ماندن یخچال ساید بای ساید ال جی شما شده و شما را از نقص موجود در یخچال خود غافل می سازد این نکته باعث شده تا شما دیگر به تعمیر کار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی نیازی نداشته باشید.

2_ حتما منافذ موجود در یخچال ساید بای ساید ال جی بررسی شود و حتی لوله تخلیه را که برای خارج کردن یخ و تخلیه مواد زائد به کار می رود را چک کنید. همچنین لوله تخلیه را تمیز کنید زیرا مواد زائد موجود در لوله باعث خرابی و اختلال کار در یخچال ساید بای ساید ال جی

خواهد شد.

3_ مطمئن شوید که درب یخچال ساید بای ساید ال جی سالم است، یعنی با قرار دادن یک برگ کاغذ در بین درب یخچال و یخچال ساید بای ساید ال جی متوجه اصطکاک شوید که نشانگر سالم بودن درب یخچال شما خواهد بود. نکته قابل توجه این که شما باید این عمل را برای تمام نواحی درب یخچال ساید بای ساید ال جی انجام دهید تا اگر در جایی متوجه شدید هیچ اصطکاکی بین کاغذ و درب یخچال وجود نداشت متوجه نقض آن شده و جهت تعمیر یا تعویض لاستیک درب یخچال ساید بای ساید ال جی اقدام کنید.

 4_ با استفاده از یک مولتی متر جریان برق مختلف یخچال ساید بای ساید ال جی از قبیل سوئیچ درب، تایمر و ترموستات یخ زدای و فن اواپراتور را امتحان کنید و اتصالات احتمالی را پیدا کنید، تا مشکلات یخچال ساید بای ساید ال جی شما بیشتر نشده و شما را نیازمند تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید الجی نکرده است.

علت نشتی در یخچال ساید بای ساید ال جی

1_ چک کردن مخزن تخلیه و لوله مویی: عدم تخلیه به موقع مخزن یخچال ساید بای ساید ال جی منجربه نشتی خواهد شد، توجه داشته باشید که حداقل سالی یک بار مخزن یخچال خود را تخلیه کنید تا مواد زائد آن به بیرون انتقال داده شود، یافتن علت نشتی احتیاجی به تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی نیست فقط این نکته را در نظر داشته باشید هنگام انجام تخلیه مخزن و یا بر طرف کردن انسداد لوله تخلیه از خاموش بودن یخچال مطمئن باشید.

2_ همسطح کردن یخچال ساید بای ساید ال جی با کف آشپزخانه: اگر یخچال ساید بای ساید ال جی شما با کف آشپزخانه تراز نیست مشکلاتی را در عملکرد اجزای مختلف یخچال به وجود می آورد و منجر به نشتی آب در یخچال ساید بای ساید ال جی شما خواهد شد.

3_ فیلتر آب یخچال ساید بای ساید ال جی باید چک شود، زیرا اگر فیلتر آب یخچال به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد منجر به نشتی آب از داخل یخچال به بیرون خواهد شد، انجام این کار احتیاجی به تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی ندارد بلکه با  قطع کردن کامل برق یخچال، بیرون کشیدن و جاسازی دوباره فیلتر در سر جای درست خودش قرار خواهد گرفت. اما اگر فیتلرهای موجود دچار گرفتگی شده باشند باید نسبت به تعویض آنها اقدام کرد که این کار بهتر است با کمک مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی انجام شود.

 

علت نشتی در یخچال ساید بای ساید ال جی

 

مشکلات متداول یخچال ساید بای ساید ال جی

در اکثر تماسهای تلفنی که با ایران سرویس نمایندگ یتعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی شده است مشکلات متداولی وجود داشته که ما آنها رابا شما در میان گذاشته ایم و در ادامه نکات دانستنی در رابطه با تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی  شرح داده ایم با ما همراه باشید:

_ صدای زیاد یخچال ساید بای ساید ال جی

_ یکسره کار کردن یخچال ساید بای ساید ال جی

_ خرابی یا فاسد شدن لاستیکهای دور درب یخچال ساید بای ساید ال جی

_ داغ کردن زیاد موتور یخچال ساید بای ساید ال جی

_ فریزر یخچال ساید بای ساید ال جی مواد غذایی را منجمد نمیکند

_ یخچال ساید بای ساید ال جی برفک میزند

_ فن یخچال ساید بای ساید ال جی کار نمیکند

_ موتور یخچال ساید بای ساید ال جی کار نمیکند 

نکات مهم تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی

ابتدا باید عیبهای یخچال ساید بای ساید ال جی  را بررسی کنید و قبل از هر اقدامی جهت تعمیرات ، مراحل مختلف تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی را پیش بینی و طراحی کنید همچنین قطعات جایگزین شده و ابزارهای لازم را باید آماده داشته باشید، اطلاعات کافی راجع به محصول و در اختیار بودن ابزار لازم برای تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی ضروری است، در این مرحله ماهیت مشکل پیش آمده برای یخچال ساید بای ساید ال جی را تشخیص می دهیم با ما همراه باشید :

1_ اگر میخواهید کار تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی  را خودتان انجام دهید و از تعمیر کار کمک نگیرید قبل از شروع به کار تعمیرات باید دقیق بررسی کنید و قبل ازاینکه مطمئن به خراب بودن کمپرسور نیستید هرگز نباید کمپرسور را از سیستم جدا  کنید.

2_ درب یخچال ساید بای ساید ال جی باید به گونه ای باشد که اگر آن ۹۰ درجه باز کردید خودش به آرامی بسته شود .

3_ در یخچال ساید بای ساید ال جی اگر روغن کمپرسور تیره بود بهتر استبا کمک مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی   کمپرسور را تعویض کنید.

4_ تخلیه سیستم از مبرد قبلی جهت تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی، باید در محلی که هوای آزاد جریان دارد انجام شود و از آتش کاملا دور باشد .

5_ تعمیرکاران مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی روشی دارند که در آن از ایجاد یخ به وسیله ضد یخ جلوگیری میکنند ، ضد یخها مایع بوده و معمولا اتیل یا متیل الکل هستند، مشکل رطوبت را حل کرده و از ایجاد یخ در لوله مویی و شیر انبساطی جلوگیری میکند ، برای جلوگیری از ورود هوا و رطوبت در موقع تعمیر ، سرعت عمل بسیار قابل اهمیت است .

6_ تست ظرفیت سرمایی سیستم ، از تستهای اولیه ای است که باید انجام شده ، درجه حرارت های حاصله در یخچال ساید بای ساید ال جی  مشخص شود .

7_ کنترل سیستم از نظر نشتی بسیار قابل اهمیت است که بیاد بررسی شود .

8_ این نکته را عن جهت دانستن و شروع تعمیرات بدانید که از بین رفتن عایق های موتور کمپرسور باعث اتصال و قطع سیمهای موتور خواهد شد که دلیل سوختن کمپرسور می شود .

9_ نکته دیگر در رابطه با تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی این است که سوختن موتور باعث اسیدی شدن سیستم میگردد .

10_ در بعضی موارد کمپرسور صدا میکند اما روشن نمیشود در این موارد امکان گریپاژ وجود دارد که ممکن است با وارد کردن چند ضربه به کمپرسور یخچال ساید بای ساید ال جی این مشکل رفع شود .

11_ خرابی المنت حرارتی باعث میشود توده های یخ و برفک تولید شده ذوب نشود، جهت تعمیر این عیب ابتدا المنت را توسط اهم متر یا لامپ تست آزمایش کرده ، سپس کلید فرمان المنت که به صورت دستی یا خودکار است را بررسی کنید .

12_ د رنظر داشته باشید ترموستات ها از نظر تنظیم درجه برودت به سه دسته تقسیم میشوند : ۱ - ترموستات زیر صفر ۲ - ترموستات بالای صفر ۳ - ترموستات زیر صفر بالای صفر

 

نکات مهم تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی

 

خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی

_ تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

_ تعویض کمپرسور ساید بای ساید

_ تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید

_ تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید

_ نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید

_ شارژگاز یخچال ساید بای ساید

_ تعمیر یخساز ساید بای ساید

_ تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید

_ تعویض دمپر یخساز

_ تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید

 

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی

 

تعمیرات یخچال ساید ال جی در محل

در صورتی که یخچال ساید بای ساید ال جی شما دچار هرنوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید ال جی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ساید ال جی تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال ساید ال جی ، تعویض فن فریزر ساید ال جی ، تعویض موتور ساید بای ساید ال جی ، تعویض المنت ساید بای ساید ال جی ، تعویض فیلتر آب ساید ال جی ، تعویض یخساز ساید ال جی ، تعویض سنسور ساید بای ساید ال جی ، تعویض برد ساید بای ساید ال جی ، تعویض شلنگ ساید بای ساید ال جی ، تعویض شیربرقی ساید بای ساید ال جی و سایر تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید ال جی در منزل مشتری انجام میگردد.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیرات لوازم خانگی در البرز

  • ID
تعمیر مایکروفر الجی در کرج

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات مایکروویو الجی با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت ...

تعمیر ظرفشویی الجی در کرج

مرکز تعمیرات الجی  با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی  این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر لباسشویی الجی در کرج

مرکز تعمیرات الجی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیر یخچال و ساید الجی در البرز و کرج

مرکز تعمیرات الجی  با دارا بودن بیش از 100 تکنسین متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر الجی  و یخچال ساید بای ساید الجی  با استفاده ...

تعمیر تلویزیون الجی در کرج

مرکز تعمیرات تلویزیون الجی   با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر تلویزیون الجی   شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان البرز میباشد 

اگر ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]