3
+3

تعمیر جاروبرقی ال جی

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر جاروبرقی ال جی شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان تهران و البرز میباشد.

تعمیر جاروبرقی ال جی

اگر برای تعمیرات جاروبرقی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا تعمیرات جاروبرقی ال جی در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02191001680 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی ال جی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر جاروبرقی ال جی شما اقدام گردد. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز تعمیرات ال جی جهت تعمیرات جاروبرقی

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ال جی عبارتند از:

_ تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی جاروبرقی ال جی خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

_ به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز ال جی و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.

_ در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ال جی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

_مرکز خدمات مشتریان ال جی(ایران سرویس) برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

  تعمیرگاه جاروبرقی ال جی

 

امروزه جاروبرقی ال جی از آنچه تصور میکنید در هر خانه ای بیشتر از قبل نیاز و مورد مصرف می باشد، فکر کنید زندگی‌ بدون جاروبرقی چقدر سخت می شود، اهمیت و کاربرد جاروبرقی ال جی برای کمک در سرعت کارهای خانه هر روز بیش‌تر از دیروز احساس می شود، زمانی کمبود جاروبرقی ال جی را متوجه می شوید که جاروبرقی ال جی  احتیاج به تعمیر پیدا کند و یا زمانی که جاروبرقی ال جی  ایرادی پیدا کند متوجه می‌شوید وجود این دستگاه در هر خانه‌ای چقدر لازم و ضروری است. البته باید گفت که هر جاروبرقی مثل هر دستگاه برقی دیگر امکان دارد در طول مدت استفاده خود دچار مشکلاتی شود و این موضوع به معنای عدم رفع ایراد آن نخواهد بود ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی  به طور کامل هر نکته ای که در مورد نحوه نگهداری و تعمیر جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار مرکز باید بدانید را در ادامه تشریح کرده است با ما هراه باشید:

1_ علت خاموشی ناگهانی جاروبرقی ال جی

_ خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی در صورت استفاده با حداکثر قدرت در زمان بیش از 20 دقیقه و با حداقل قدرت در زمان بیش از 30 دقیقه طبیعی می باشد زیرا ترموستات در دستگاه موتور جاروبرقی ال جی گرم می‌شودو باعث می شود جاروبرقی الجی خود به خود خاموش شود.

_ وجود قطعی در سیم و دوشاخه دستگاه جاروبرقی ال جی گاهی با تکان خوردن باعث قطع برق ناگهانی جاروبرقی ال جی  می شود، برای رفع این مشکل باید اتصالات برق جاروبرقی ال جی را چک کنید.

_ گاهی پریز برق دستگاه جاروبرقی ال جی  مشکل دارد در این صورت برای اطمینان  با یک وسیله برقی مثل سشوار آن را به همان پریز وصل کنید تا متوجه شوید قطعی در سشوار پیش می‌آید یا نه و همینطور چک شود که دوشاخه دستگاه از نظر شکل ظاهری مشکلی نداشته باشد.

_ در جاروبرقی ال جی اگر محفظه آشغال پر باشد یا مسدود شدن لوله یا گرفتگی فیلتر پیش بیاید باعث می شود که جاروبرقی ال جی سریع داغ شود و ترموستات سریع خاموش ‌شود.

_ وجود خرابی در خرطومی جاروبرقی ال جی  و کلید ها نیز می‌تواند باعث خاموشی ناگهانی جاروبرقی ال جی شود. لوله خرطومی و تلسکوپی و پارویی دستگاه باید به طور مرتب بررسی شود که گرفتگی نداشته و آشغالی در آن گیر نکرده باشد.

در نهایت اگر با موارد گفته شده جاروبرقی ال جی  تعمیر نشد و ایرادت برطرف نشد حتما با مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید و یا درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود را ثبت کنید.

2_ روشن شدن خود به خود جاروبرقی ال جی 

دکمه ON/OFF  روی بدنه جاروبرقی ال جی می باشد، لوله خرطومی را از دستگاه جدا نموده، جاروبرقی ال جی را از برق کشیده و مجدد به برق بزنید.  درصورت رفع نشدن ایراد جاروبرقی ال جی، باید دستگاه توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل چک شود.

 

تعمیرات جاروبرقی ال جی

 

3_ قدرت مکش جاروبرقی ال جی کم و زیاد میشود

جارو برقی‌هایی که برنامه مکش AUTO دارند به خاطر وجود یک سنسور DUST SENSOR قدرت مکش کم و زیاد می‌شود، بر اساس ورود گرد و غبار به داخل جاروبرقی ال جی فیلترهای دستگاه و لوله خرطومی باید بررسی شود، در صورت عدم رفع ایراد جاروبرقی ال جی به ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی برای تعمیر جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار باتجربه اطلاع دهید.

به طور کلی اگر مکش جاروبرقی ال جی کاهش یافته است 6مورد را باید چک کنیدکه عبارتند از:

_ جاروبرقی ال جی را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز برق بکشیدف سپس لوله تلسکوپی، شلنگ خرطومی و ابزار تمیز کننده را از لحاظ گرفتگی و انسداد مجاری بررسی کنید.

_ محفظه زباله جاروبرقی ال جی را بررسی کنید که پر نباشد و در صورت لزوم آن را خالی کنید.

_ فیلتر هوای خروجی را از لحاظ گرفتگی بررسی نمایید، در صورت لزوم آن را تمیز کنید.

_ فیلتر هوا جاروبرقی ال جی را از لحاظ گرفتگی چک کنید، در صورت لزوم فیلتر هوا را تمیز کنید.

در مجموعه مواردی که ذکر شد اگر جاروبرقی ال جی و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی شود بلکه امکان مواجه شدن با مشکلات بیشتر را برای جاروبرقی شما به همراه خواهد داشت.

4_ جاروبرقی ال جی قدرت اولیه را ندارد

بعد از چندین سال کار کردن با جاروبرقی ال جی  شاید احساس کنید جاروبرقی قدرت سابق را ندارد، که این ایرادات در جاروبرقی ال جی  با چندین راهکار ساده بدون نیاز به تعمیرکار قابل تعمیر است، ابتدا پر بودن محفظه آشغال یا مسدود بودن لوله یا گرفتگی فیلترها را بررسی کنید زیرا آلودگی آنها باعث ایجاد فشار اضافی به موتور و کاهش قدرت مکش جاروبرقی ال جی  خواهد شد، حتما فیلترها را به صورت دوره‌ای و با توجه به میزان استفاده تمیز کنید و در صورتیکه ایراد رفع نشد با ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی به ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی  جهت ارسال تعمیرکار به محل خود اطلاع دهید.

5_ داغ شدن موتور ترموستات جاروبرقی ال جی

داغ شدن بیش از حد موتور جاروبرقی ال جی باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی می‌شود، به دلیل وجود ترموستات در دستگاه هنگامیکه موتور گرم می‌شود دستگاه خود به خود خاموش می‌شود، این مورد ایراد نیست و سیستم محافظتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور دستگاه می‌باشد، در این حالت پس از خنک شدن جاروبرقی ال جی دوباره به حالت طبیعی بر می‌گردد.

 

ترموستات جاروبرقی ال جی

 

6_ صدای غیر عادی در جاروبرقی ال جی

گاهی از جاروبرقی صداهای عجیب و غریبی شنیده می شود ، تعمیر و رفع صدا در این حالت کار زیاد پیچیده ای نیست و غالبا احتیاج به تعمیر کار و تعمیرات زیادی نیاز ندارد توصیه ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی  جهت رفع صدا این است که شاید علت صدا، گیر کردن شی خارجی داخل لوله‌های ورودی جاروبرقی ال جی باشد که باید تمیز گردد. جا نخوردن صحیح فیلترها در مدل‌هایی که آلارم نمی‌دهد موجب صدای غیرعادی می‌شوند. از تمیز بودن فیلترهای جاروبرقی ال جی اطمینان پیدا کنید. به هیچ عنوان دستگاه را بدون فیلتر روشن نکنید، در غیر این صورت از دستگاه صدای بلندی شنیده می‌شود.

7_ کلید استارت یا قطع و وصل جاروبرقی ال جی مشکل دارد

گاهی در اثر ضربه به کلیدهای دستگاه و یا استهلاک ناشی از استفاده طولانی مدت در جاروبرقی ال جی  این ایراد به وجود می آید ، در صورتیکه جاروبرقی ال جی روشن نشود یا هنگام کار قطع شود ، ایراداتی شامل عمل نکردن ولوم دستگاه و خرابی کلیدهای جاروبرقی بوجود می‌آید، جهت رفع این مشکلات در جاروبرقی ال جی باید به مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی توسط ال جی اطلاع دهید و تا تعمیر شدن دستگاه  بهتر است از آن استفاده نکنید.

8_ سیم جمع کن جاروبرقی ال جی مشکل دارد

گاهی این مشکل ناشی از ضربه و شکستگی قطعات مکانیکی و فنر سیم جمع کن پیش می آید، سیم جمع کن جاروبرقی ال جی قطعه‌ای است که کابل دستگاه را پس از پایان کار جمع میکند تا به آن آسیبی نرسد، در صورتیکه با فشار دادن دکمه مربوط به سیم جمع کن سیم جمع نشود یا به کندی جمع شود یک مرتبه سیم را کامل باز کنید و تمیز نمایید و دو مرتبه آن را جمع و مجدد خارج نمایید ، اگر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی همچنان مشکل داشت تعمیر جاروبرقی ال جی را به تعمیرکاران مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی بسپارید. قطع شدن سیم جاروبرقی می‌تواند ناشی از برخورد با لبه تیز اشیا داخل منزل یا کشیدگی بیش از حد سیم در هنگام استفاده از دستگاه باشد، حتما هنگام استفاده به صورت مکرر دوشاخه دستگاه را روی پریزهای داخل منزل جابه جا کنید تا سیم آن هنگام استفاده کشیده نشود، جهت رفع ایراد قطع شدن سیم رابط جاروبرقی ال جی بهتر است از دستگاه استفاده نکنید و درخواست تعمیرات جاروبرقی ال جی خود رادر مرکز تعمیرات ثبت کنید.

 

سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

 

9_ علت خاک پرت کردن جاروبرقی ال جی

درصورتیکه جارو برقی ال جی شما خاک به بیرون پرت می‌کند حتما موارد گفته شده را مطالعه کنید :

_ حتما کیسه یا سطل زباله درست وصل شده باشد.

_ می‌توانید جاروبرقی را تمیز کنید و فیلتر هوای خروجی، فیلترهای میانی و کیسه را بررسی کنید.

_ مخزن فیلترهای دستگاه بیش از حد پر نباشد.

_ بررسی کنید که مکش دستگاه طبیعی باشد و از شدت مکش کاسته نشده باشد

_ هر 6 ماه یکبار توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای ایران سرویس مرکز تعمیرات جارو برقی ال جی ، در حضور شما انجام شود، تا ضمن رسیدگی به محصول، از سلامت دستگاه و عدم بروز مشکل آتی در آن نیز، مطمئن باشید.

توصیه سرویس و نگهداری جارو برقی ال جی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات

تعمیرکار جاروبرقی ال جی نکات مهم سرویس و نگهداری جارو برقی ال جی را به ترتیب عنوان کرده است تا چنانچه فنی هستید کمتر نیازمند تعمیر و تعمیرکار جاروبرقی ال جی خود شوید.

1_ فیلتر جارو برقی ال جی را تمیز نگه دارید،گرد و غبار موجود در فیلتر جاروبرقی میتواند قدرت مکش دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد.

2_ کیسه را قبل از پر شدن کامل خالی کنید، در صورتی که کیسه به طور کامل از زباله پر شود از کارایی دستگاه بسیار کم می شود.

3_ اتصال دو شاخه جاروبرقی ال جی به پریز معیوب کار بسیارخطرناکی است حتما از این کار اجتناب کنید.

4_ برای تمیز کردن جارو برقی ال جی از دستمال نرم و مرطوب استفاده کنید از اسپری مستقیم آب به دستگاه خودداری کنید.

5_ در هنگام جارو کشیدن با جارو برقی ال جی سیم را با فشار نکشید.

6_ سعی کنید طولانی مدت و پیوسته از جارو برقی ال جی استفاده نکنید.

7_ در صورتی که متوجه شدید جارو برقی ال جی داغ کرده است برای نیم ساعت آن را خاموش کنید.

8_ از جارو برقی ال جی هرگز برای تمیز کردن مواد قابل اشتعال مانند سیگار روشن استفاده نکنید.

9_ هنگام جمع کردن سیم جاروبرقی مواظب باشید تا سیم در جایی گیر نکند.

10_ در صورت استشمام بوی سوختگی و یا شنیدن سر و صدای اضافه به مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی مراجعه کنید.

 

نگهداری جارو برقی ال جی

 

نکات استفاده از جاروبرقی ال جی توسط تعمیرکار مرکز

_ تعمیرات جاروبرقی ال جی در تعمیرگاه تخصصی ایران سرویس توسط تعمیرکار با تجربه و قطعات فابریک ال جی در محل انجام می شود از این رو شما می توانید شاهد تعمیرات جاروبرقی ال جی باشید

_ بعد از هر 10 دقیقه استفاده، به جاروبرقی ال جی خود استراحت دهید.

_ پاکت و فیلتر جاروبرقی ال جی خود را به موقع تعویض کنید.

_ چنانچه جاروبرقی الجی شما آب و خاک نمی باشد، آب را با جارو برقی ال جی جارو نکنید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

هزینه تعمیرات جارو برقی ال جی توسط تعمیرکاران مرکز ایران سرویس به دلایل زیر مقرون به صرفه می باشد با ما همراه باشید:

_ حذف هزینه های مربوط به جابجایی دستگاه

_ تعمیر قطعات درایران سرویس ( مرکز تعمیرات جارو برقی ال جی) در اولویت قرار دارد.

_ دسترسی به قطعات فابریک ال جی با قیمت منطقی

_ تنظیم فاکتور هزینه ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه

 

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های جاروبرقی ال جی

  • ID
جاروبرقی یکی از وسایل مهم در هر خانه است که برای تمیزکاری و جمع‌آوری ذرات و آلاینده‌ها از سطح کف و فرش استفاده می‌شود. البته، برای حفظ عملکرد و طول ...
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

امروزه جاروبرقی ال جی از آنچه تصور میکنید در هر خانه ای بیشتر از قبل نیاز و مورد مصرف می باشد، فکر کنید زندگی‌ بدون جاروبرقی چقدر سخت می شود، اهمیت و ...

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی

برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی ...

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

روشن نشدن جاروبرقی ال جی

علت روشن نشدن جاروبرقی ال جی میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق ، خرابی و قطعی سیم جمع کن ، خرابی برد یا ترموستات و ...

تعمیرگاه جاروبرقی الجی

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی ال جی به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • جاروبرقی ال جی روشن نمی شود
  • صدای ...
Load More

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

  • ID
تعمیرگاه جاروبرقی الجی

موتور جاروبرقی ال جی اصلی ترین قطعه دستگاه بوده که وظیفه ایجاد مکش در جاروبرقی را برعهده دارد. جاروبرقی های ال جی دارای موتورهایی با قدرت های مختلف ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام : tamirchi724

 واتساپ :     Tamirchi

 ایمیل :  [email protected]