3
+3

 

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید الجی دارای یک یا چند فیلتر آب جهت تصفیه آب میباشد که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. تعویض دیرتر از موعد فیلترآب یخچال ساید بای ساید الجی میتواند باعث بروز بوی بد در آبریز ، عدم یخسازی ، ایجاد رسوب در قالب یخ ، خرابی شیربرقی و پارگی شلنگ های آب متصل به دستگاه گردد.

 

تعویض موتور ساید بای ساید الجی

در ساید بای ساید های الجی از موتورهای مختلفی استفاده شده است. در مدل های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی با گاز r134 استفاده میشد که هم مصرف انرژی بالایی داشته و هم در حین کارکرد دارای صدای زیادی بود. در نسل جدید ساید بای سایدهای الجی از کمپرسورهای اینورتر خطی  با گاز R600 استفاده شده است که این گاز اشتعال زا میباشد وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد.  برای تعویض کمپرسور یخچال نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات ساید بای ساید الجی کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید.

 جهت اطلاع از هزینه تعویض کمپرسور ساید الجی کلیک کنید

 

تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی

فن کندانسور در یخچال ساید بای ساید الجی در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. خراب شدن فن باعث گرم شدن موتور دستگاه و آسیب دیدن کمپرسور میگردد. از نشانه های خرابی فن کندانسور صدای غیر عادی و جیر جیر از پشت دستگاه و همچنین داغ شدن بیش از حد کناره های درب دستگاه میباشد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید الجی کلیک کنید

 

فن فریزر یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید بای ساید الجی دارای یک فن در قسمت بالایی فریزر میباشد که این فن وظیقه انتقال سرما به طبقات بالایی فریزر و همچنین انتقال سرمای فریزر به یخچال از طریق داکت هوا را برعهده دارد. برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود و در صورت استفاده از قطعات غیر استاندارد سرمادهی مناسب و عملکرد صحیحی را نباید انتظار داشت. در مرکز تعمیرات ساید الجی موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه شما برایتان نصب خواهد شد.

 جهت اطلاع از هزینه فن ساید الجی کلیک کنید

 

شارژگاز یخچال ساید بای ساید الجی

گاز یخچال میتواند به واسطه پوسیدگی لوله های داخلی یخچال و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله های بیرونی و سوراخ شدن لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن تمام مواد غذایی خواهد شد.  جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی ابتدا نیاز به نشت یابی و رفع ایراد محل نشت گاز میباشد و سپس باید اقدام به شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی نمود. همچنین ممکن است به دلیل کیپ شدن لوله مویی یخچال گاز نتواند به درستی در سیکل چرخش داشته باشد و اصطلاحا دستگاه دچار کیپی مدار گردد. که در این صورت نیاز به شستشوی سیکل و یا تعویض لوله مویی میباشد.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی یکی از مهمترین و اصلی ترین تعمیرات مربوط به یخچال ساید بای ساید الجی میباشد و باید در انجام این کار از تجهیزات پیشرفته و استاندارد استفاده نموده و این تعمیر را با دقت زیادی انجام داد. زیرا در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی با تماس با مرکز تعمیرات ساید الجی این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل یخچالتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

 جهت اطلاع از هزینه شارژ گاز یخچال ساید الجی کلیک کنید

 

تعمیر یخساز ساید بای ساید الجی

یخساز ساید بای ساید الجی قابلیت تولید حدود 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارا میباشد. ممکن است یخسازی دستگاه به دلیل قطع بودن آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز و یا خرابی فن فریزر و افت سرما متوقف و یا کند گردد. در مرکز تعمیرات الجی جهت تعمیر یخساز ساید بای ساید الجی از قطعات فابریک برای هرمدل استفاده خواهد شد.

 

تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید الجی

شیربرقی یخچال ساید بای ساید الجی وظیفه رساندن آب به قسمت یخساز و قسمت آبسرد کن یخچال را برعهده دارد که به صورت الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه عمل میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز ساید بای ساید الجی درست عمل نکنند نیاز به تعویض شیربرقی یخچال ساید بای ساید الجی میباشد.

 

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید الجی

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستشوی یخچال خراب شود که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال ساید بای ساید الجی مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی یخچال ساید بای ساید الجی از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید الجی یکی از مهمترین قطعات دستگاه میباشد که وظیفه کنترل تمام قطعات را برعهده دارد ؛ لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ساید الجی با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال ساید بای ساید الجی نموده و در اجرای این تعمیر مهم از قطعات اورجینال و اصلی الجی استفاده خواهند شد.

 

سرویس سالیانه کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی

کندانسور یخچال ساید بای ساید الجی در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن احتمال جذب شدن گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. بنابراین کندانسور یخچال ساید الجی نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا باعث افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف برق گردد.

 

باز و بسته کردن درب ساید بای ساید الجی جهت جابه جایی

بهتر است در حین اسباب کشی و جابجایی برای جلوگیری از آسیب دیدن یخچال ساید بای ساید و راحت شدن حمل و نقل ، قبل از جابجایی درب های دستگاه را از قسمت لولا باز نمایید و مجددا در محل جدید درب ها را نصب نمایید.  

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام میدهند ولی به دلیل نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در بسیاری از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی داخل درب و شلنگ ها و رابط های یخساز و خرابی لولاها بعد از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها توسط باربری روبرو هستیم.

شما میتوانید یک روز قبل از جابجایی با تماس با مرکز تعمیرات ساید الجی جهت بازکردن درب های ساید بای ساید الجی خود درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت باز کردن و بستن درب های یخچال و نصب مجدد دستگاه ساید بای ساید الجی شما اقدام نمایند.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال ساید الجی برخورد کردید جهت تعمیر یخچال ساید الجی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ساید الجی شما اقدام گردد.

 

نمایندگی تعمیرات ساید الجی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال ساید ال جی

  • ID
تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال ال جی

ممکن است یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی شما بعد از مدتی بر روی بدنه و روی درب یخچال به خصوص در قسمت آبسرد کن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی گردد و ظاهر ...

تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی در کرج

تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج

اگر برای تعمیر یخچال ساید ال جی خود به تعمیر نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ال جی آماده خدمت به شما ...

خدمات قابل ارائه برای ساید کنوود

 

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید الجی دارای یک یا چند فیلتر آب جهت تصفیه آب میباشد که هر 6 ماه یکبار نیاز به تعویض دارد. تعویض ...

خرابی های یخچال ساید بای ساید الجی

 

یخچال خنک نمیکند.

ممکن است یخچال ساید بای ساید شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شده و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این قسمت ها ...

خرابی های متدوال یخچال ساید بای ساید الجی

مشکلاتی که معمولاً ممکن است برای یخچال ساید بای ساید الجی به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد از خرابی های رایج اشاره نمود:

  • موتور ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال ساید ال جی

  • ID
هزینه تعویض فن ساید بای ساید الجی

ساید بای ساید الجی دارای 2 عدد فن میباشد که یک فن داخل فریزر قرار گرفته که وظیفه پخش سرما را برعهده دارد و فن دیگر در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه ...

هزینه شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی

شارژ گاز ساید بای ساید الجی بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز ساید شما با یک شارژ گاز ساده رفع گردد ...

هزینه تعویض موتور ساید بای ساید الجی

در ساید بای ساید های الجی از موتورهایی با گاز R600 استفاده شده است که این گاز اشتعال زا میباشد وهنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام ...

Load More

تعمیرچی

 

گروه خدماتی تعمیرچی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ، مفتخر است با بیش از 500 تکنسین فعال ، خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات لوازم‌خانگی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

 اطلاعات تماس دفتر مرکزی

 

تلفن : 91001680 - 021

آدرس : میدان توحید ستارخان مرکز خدمات تعمیرچی

 

سایر درگاه های ارتباطی ما

 

 اینستاگرام :tamiirchii@  

 واتساپ :     Alorepair@ 

 ایمیل :  [email protected]